Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2018 - Backtid
Stigtomtaloppet 2018 2018-05-23 20:34:33
Backtid (från stämpling nedanför backen till toppen)OK Hällen


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Backtid 1 (2) 
    1   Robert Lundgren                -                    15 sek. (32)  
    2   John Thunberg                  Lag: Nyköpings Bushi 17 sek.       
    3   Christoffer _                  Lag: Lag HT 16       18 sek.       
    4   Johan Lindholm                 -                    19 sek. (20)  
    5   Caroline Johansson             -                    20 sek.       
        David Bergstrand               -                    20 sek.       
        Hampus Juteryd                 Lag: shots&squats    20 sek.       
    8   Joakim Nyström                 -                    21 sek.       
        Liam Thunström                 -                    21 sek.       
        Agnes Nord                     -                    21 sek.       
        Mattias Landin                 -                    21 sek.       
    12  Martin Netterbladt             -                    22 sek. (25)  
        William Björnfot               -                    22 sek.       
        Valdemar Hamilton              -                    22 sek.       
        Annika Källman                 Lag: Projektstyrning 22 sek.       
    16  Dan Bäck                       -                    23 sek. (25)  
        Per Öberg                      Lag: Breviksskolan   23 sek. (25)  
        jonas ek                       Lag: Vilse i skogen  23 sek. (27)  
        Agust Asplund                  -                    23 sek.       
        Ella Stenils                   Lag: Farthållarna    23 sek.       
        Olle Snöman                    -                    23 sek.       
    22  Oskar Carlborg                 -                    24 sek. (24)  
        Per Nilsson                    -                    24 sek. (25)  
        David Ringh                    -                    24 sek. (25)  
        Fredrik Svensson               -                    24 sek. (26)  
        mattias ståhl                  Lag: Vilse i skogen  24 sek. (30)  
        Henrik Carlsroth               Lag: Alpha Sprint Cl 24 sek. (32)  
        Daniel Campusano               -                    24 sek. (37)  
        Victor Rosman                  -                    24 sek.       
        Valter Hedin                   -                    24 sek.       
        Liv Kron                       -                    24 sek.       
        Noah Hägg                      -                    24 sek.       
    33  Daniel Karlsson                Lag: NSU 1           25 sek. (27)  
        Magnus Jonsson                 -                    25 sek. (26)  
        Maciek Wieczoreé               -                    25 sek. (28)  
        Adrian Byström                 -                    25 sek.       
        Mattias Herngren               Lag: Fokus Runners   25 sek.       
        Emir Arnoutovic                Lag: Forell Walkers  25 sek.       
        Marcus Vestin                  -                    25 sek.       
        Filip Persson                  Lag: Lag HT 16       25 sek.       
        Stephanie Nielsen              Lag: Grant Thornton  25 sek.       
        Stefan Gustafsson              Lag: Okleberga Runne 25 sek.       
        Yvonne Henningsson             Lag: Skavsta Goers   25 sek.       
    44  Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 26 sek. (27)  
        Johanna Engström               Lag: Projektstyrning 26 sek. (28)  
        Andreas Latif                  -                    26 sek. (39)  
        Joonatan Nyberg                Lag: Byggisarna      26 sek. (-)   
        Peter Dahlberg                 Lag: Backebo         26 sek. (-)   
        Daniel Ekstrand                Lag: CTT Röd         26 sek.       
        Beatrice Eriksson              Lag: Rehns lag 2     26 sek.       
        Gustav Eriksson                Lag: Bärsta Lag 2    26 sek.       
    52  Valdemar Nord                  -                    27 sek. (27)  
        Jesper Mindemark               -                    27 sek. (29)  
        Alexandra Björklund            Lag: ALFVAD          27 sek. (27)  
        Oscar Selander                 Lag: Ambulansen väst 27 sek.       
        Johan Wijk                     Lag: Dream team      27 sek.       
        Henrik Björnfot                -                    27 sek.       
        Linnea Rubin                   Lag: Superstars      27 sek.       
        Erik svedlind                  Lag: hv kingarna     27 sek.       
        Jonathan Elcar                 Lag: LBS Nyköping    27 sek.       
        Lias Rehbström                 -                    27 sek.       
        Peter Hoslin                   Lag: Skavsta Goers   27 sek.       
    63  Anders Axelsson                -                    28 sek. (28)  
        Eva Lund                       Lag: Mattias martyre 28 sek. (32)  
        Daniel Eberhardsson            Lag: Vattenfall Värm 28 sek. (31)  
        Frida Jarding                  Lag: NSU 1           28 sek.       
        Örjan Schulze                  Lag: Fokus Runners   28 sek.       
        David Samuelsson               -                    28 sek.       
        Wilfred Wiberg                 -                    28 sek.       
        Peter Sandberg                 -                    28 sek.       
        Isabelle Johansson             -                    28 sek.       
        Ludwig Björnfot                -                    28 sek.       
        Emil Öberg                     -                    28 sek.       
        Melker Backlund                -                    28 sek.       
        Thomas Claesson                Lag: Rehns lag 2     28 sek.       
        Gustav Evell                   Lag: Skavsta Goers   28 sek.       
        My Landin                      -                    28 sek.       
        Milos Landin                   -                    28 sek.       
        Regina Erlandsson              Lag: Superstars      28 sek.       
    80  Johan Eriksson                 Lag: Rehns lag 2     29 sek. (30)  
        Jonas Carlsson Malm            -                    29 sek. (34)  
        calle berglin                  Lag: Vilse i skogen  29 sek. (34)  
        Gullmar Bergman                -                    29 sek. (-)   
        Erik Segerberg                 -                    29 sek. (32)  
        Klara Olander                  -                    29 sek. (31)  
        Daniel Frick                   -                    29 sek. (-)   
        Linus Gustafsson               -                    29 sek.       
        Albin Melin                    -                    29 sek.       
        Mattias Olsson                 Lag: Lotta & Co      29 sek.       
        Rasmus Gustafsson              -                    29 sek.       
        Oliver Eiderbäck               Lag: Vattenfall Värm 29 sek.       
        Lotta Björnfot                 Lag: Gasellerna      29 sek.       
        Jack Steinbüchel               Lag: Fokus Runners   29 sek.       
        Björn Larsson                  Lag: Byggisarna      29 sek.       
        Ronny Appel Hansson            Lag: LBS Nyköping    29 sek.       
        Rasmus Gustafsson              Lag: Okleberga Runne 29 sek.       
        Linda Enell                    Lag: Skavsta Goers   29 sek.       
        Martina Ditzler                Lag: Calles änglar   29 sek.       
    99  Annika Hall                    Lag: CTT Blå         30 sek. (34)  
        Stefan Pettersson              Lag: Forell Runners  30 sek. (31)  
        Oskar Källman                  Lag: Projektstyrning 30 sek. (32)  
        Klas Österlund                 Lag: Limängens Gasel 30 sek. (31)  
        daniel haglund                 Lag: Vilse i skogen  30 sek. (34)  
        Filip Hammarlund               -                    30 sek.       
        Edwin Selander                 Lag: Ambulansen väst 30 sek.       
        Nathalie Henningsson           Lag: Ambulansen väst 30 sek.       
        Markus Rehnström               -                    30 sek.       
        Anton Eriksson                 Lag: Sogeti Kidz     30 sek.       
        Ulrika Trehn                   Lag: Lustans Lakejer 30 sek.       
        Anna Klingfeldt Eriksson       -                    30 sek.       
        ullis svedlind                 Lag: hv kingarna     30 sek.       
        Fredrik Sterner                Lag: ALFVAD          30 sek.       
        Veronica Sterner               Lag: ALFVAD          30 sek.       
        Fanny Pettersson               Lag: Okleberga Runne 30 sek.       
        Ali Soltani                    Lag: Cool Runnings   30 sek.       
        Daniella Forsberg              Lag: Superstars      30 sek.       
        Erik Struwe                    -                    30 sek.       
    118 Kent Eriksson Pripp            Lag: Lustans Lakejer 31 sek. (34)  
        Anders Lindgren                -                    31 sek. (33)  
        Martin Maksinen                Lag: Sogeti Long Run 31 sek. (34)  
        Peter Thunström                Lag: No more vass    31 sek. (32)  
        Patrik Stenils                 Lag: Farthållarna    31 sek. (33)  
        Erik Andersson                 Lag: Mästerkatten    31 sek. (33)  
        Johanna Sundelöf               -                    31 sek. (36)  
        tobbe brolin                   Lag: Vilse i skogen  31 sek. (36)  
        Jonas Lilja                    -                    31 sek. (35)  
        Rasmus Öberg                   -                    31 sek.       
        Maria Norman                   Lag: Ådraget         31 sek.       
        Elin Liljeblad                 Lag: Campus Nyköping 31 sek.       
        Love Trenn                     -                    31 sek.       
        Fred Butamanya                 Lag: Mattias martyre 31 sek.       
        Elvira Eriksson                -                    31 sek.       
        Maria Backllund                -                    31 sek.       
        Amanda Hultgren                Lag: Lag HT 16       31 sek.       
        Maria Ekstrand                 Lag: Grillmorsorna 3 31 sek.       
        Benjamin Hoverman              -                    31 sek.       
    137 Alexandra Eriksson             Lag: Alpha Runners   32 sek. (32)  
        Lasse Karlsson                 -                    32 sek. (35)  
        Jessica Sandberg               -                    32 sek. (33)  
        Petra Janson                   Lag: Breviksskolan   32 sek. (33)  
        Linda Söderström               Lag: Af Eliten       32 sek. (-)   
        Robert Andersson               -                    32 sek. (32)  
        Rebecca Kågemalm               Lag: Östers långa    32 sek. (35)  
        Conny Andersson                Lag: CA Byggkontroll 32 sek. (32)  
        Pär Sjöholm                    Lag: Ragnarök        32 sek. (38)  
        Johan Bolin                    Lag: Sogeti Long Run 32 sek. (34)  
        Devin Andersson                -                    32 sek.       
        Kenny Sandin                   -                    32 sek.       
        Fredrik Larsson                Lag: Team Fredrik    32 sek.       
        Camilla Selander               Lag: Ambulansen väst 32 sek.       
        Oliver Byström                 -                    32 sek.       
        Mikael Wik                     Lag: Blommans Blandn 32 sek.       
        Marcus Larsson                 Lag: Fokus Runners   32 sek.       
        Arvid Eriksson                 Lag: Bärsta Lag 1    32 sek.       
        Malin Lindström                Lag: Ambulansen väst 32 sek.       
        Johanna Carlsson               Lag: Lustans Lakejer 32 sek.       
        Lucy Toma                      Lag: Östers korta    32 sek.       
        Isak Eiderbäck                 Lag: Vattenfall Värm 32 sek.       
        Anja Johansson                 Lag: Grant Thornton  32 sek.       
        Simon Svenberg                 Lag: Alpha Runners   32 sek.       
        Elin Lindkvist                 Lag: Calles änglar   32 sek.       
    162 Jonas Karlsson                 -                    33 sek. (34)  
        Weronica Myrman                -                    33 sek. (36)  
        Veerle Larsson                 Lag: Breviksskolan   33 sek. (39)  
        Irene Gustafsson               Lag: Af Eliten       33 sek. (37)  
        Albin Andersson                Lag: CA Byggkontroll 33 sek. (34)  
        Ilma Liljengren                -                    33 sek. (34)  
        Karoline Karlsson              Lag: Ragnarök        33 sek. (34)  
        Andreas Claesson               Lag: Sogeti Long Run 33 sek. (37)  
        Anna Hedin                     -                    33 sek.       
        Linda Rotestam                 -                    33 sek.       
        Emilija Romaite                Lag: Team Kupea      33 sek.       
        Gerd Nyström                   Lag: Campus Nyköping 33 sek.       
        Ulf Byström                    -                    33 sek.       
        Johan Ekholm                   Lag: Bärsta Lag 2    33 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 33 sek.       
        Linus Bure                     Lag: Sogeti Short Tr 33 sek.       
        Filippa Sarrión                Lag: Nissebo         33 sek.       
        Per Swing                      Lag: Leftovers       33 sek.       
        Philip Ek                      -                    33 sek.       
        Vilgot Selander                -                    33 sek.       
        Hanna Engstrand                -                    33 sek.       
        AnnSofie Norell                Lag: Grillmorsorna 3 33 sek.       
        Ulrika Zeinow                  Lag: Superstars      33 sek.       
        Mari Nylund                    Lag: Mästerkatten    33 sek.       
    186 Andreas Gottfridsson           Lag: Ambulansen väst 34 sek. (-)   
        Håkan Fälting                  Lag: Limängens Gasel 34 sek. (35)  
        Hillevi Udin                   Lag: Strokeavdelning 34 sek. (34)  
        Rasmus Hagman                  Lag: Farthållarna    34 sek. (36)  
        Anna Ekholm                    Lag: Bärsta Lag 1    34 sek.       
        Veronica Blomqvist             Lag: Ådraget         34 sek.       
        Owen Andersson                 -                    34 sek.       
        Emilia Lönn                    Lag: Ambulansen väst 34 sek.       
        Mikael Selander                Lag: CTT Blå         34 sek.       
        Linus Pettersson               Lag: Rehns lag 2     34 sek.       
        Erika Hjelte                   Lag: Gasellerna      34 sek.       
        Peter Eriksson                 Lag: Bärsta Lag 1    34 sek.       
        Jörgen Karlsson                Lag: Fokus Runners   34 sek.       
        Loke Döckner                   -                    34 sek.       
        Victor Jansson                 Lag: Lag HT 16       34 sek.       
        Conny Skuthälla                Lag: CTT Blå         34 sek.       
        Christian Lofur                Lag: Bärsta Lag 1    34 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: NSU 2           34 sek.       
        Anna Hesselgren                Lag: Team Fredrik    34 sek.       
        Emma Forsberg                  Lag: Strokeavdelning 34 sek.       
        Alicia Eriksson                -                    34 sek.       
        Linnea Westerback              Lag: Ambulansen väst 34 sek.       
        Jenny Appel                    Lag: Skavsta Goers   34 sek.       
        Helene Princis                 Lag: Semesterbrudarn 34 sek.       
        Neringa Seskuviene             Lag: Team Kupea      34 sek.       
    211 Renèe Myrman                   -                    35 sek. (35)  
        Christopher HIllman            -                    35 sek. (37)  
        Felix Stengaard                Lag: Östers långa    35 sek. (38)  
        Cecilia ?                      Lag: Team Viper2     35 sek. (42)  
        Lina ?                         Lag: Team Viper1     35 sek. (39)  
        Mattias Hjlmarsson             Lag: Strokeavdelning 35 sek. (-)   
        Alexander Ceder                Lag: Mattias martyre 35 sek. (44)  
        Inga-Lill Stensson             Lag: Campus Nyköping 35 sek.       
        Oscar Svensson                 Lag: Projektstyrning 35 sek.       
        Anna Husa                      Lag: NSU 1           35 sek.       
        Ylva Tranberg                  Lag: NSU 1           35 sek.       
        Johanna Sandström              Lag: Leftovers       35 sek.       
        Elsa Linder                    -                    35 sek.       
        Fanny Bärgh                    -                    35 sek.       
        Maria Wennerberg               Lag: Gasellerna      35 sek.       
        Agnes Claesson                 Lag: Sogeti Kidz     35 sek.       
        Jockum Nörgaard                Lag: Ambulansen väst 35 sek.       
        Ylva Eriksson                  Lag: Bärsta Lag 2    35 sek.       
        Anna Nilsson                   Lag: Grant Thornton  35 sek.       
        Elisabeth Enning               Lag: Gasellerna      35 sek.       
        Ann-katrin Stromberg           Lag: No more vass    35 sek.       
    232 Anders Calltorp                -                    36 sek. (37)  
        Elvira Hagman                  Lag: Farthållarna    36 sek. (37)  
        Helena Fälting                 Lag: Limängens Gasel 36 sek. (46)  
        Thomas Sättermon               Lag: Vandrarna       36 sek.       
        Madeleine Jansson              Lag: Lotta & Co      36 sek.       
        Emmy Lundgren                  Lag: Team Superforce 36 sek.       
        Wilma Wiberg                   -                    36 sek.       
        Åsa Melin Kantarp              -                    36 sek.       
        Henrik Ericsson                -                    36 sek.       
        Catrin Ahlin                   Lag: Grant Thornton  36 sek.       
        Per Gustafsson                 Lag: CTT Röd         36 sek.       
        Frida Thunholm                 Lag: Grillmorsorna 3 36 sek.       
        Anna Bredberg                  Lag: No more vass    36 sek.       
        Elén Vestlin Jarlö             Lag: Grant Thornton  36 sek.       
    246 Judith Lofur                   Lag: Bärsta Lag 2    37 sek. (38)  
        Linda Nyström                  Lag: Lustans Lakejer 37 sek. (41)  
        Stina Karlberg                 Lag: Backebo         37 sek. (47)  
        Peter Thor                     Lag: Limängens Gasel 37 sek. (49)  
        Lukas Eiderbäck                Lag: Vattenfall Värm 37 sek.       
        Michael Erensjö                Lag: Fokus Walkers   37 sek.       
        Peter Landquist                Lag: CTT Röd         37 sek.       
        Berit Laudon                   Lag: Ådraget         37 sek.       
        Martina Adolfsson              -                    37 sek.       
        Marie Thuland                  Lag: Campus Nyköping 37 sek.       
        Willie Kantarp                 -                    37 sek.       
        Anders Stromberg               Lag: No more vass    37 sek.       
        Sara Santo                     Lag: Breviksskolan   37 sek.       
        Johanna Solheim Lindeberg      Lag: Campus Nyköping 37 sek.       
        Annika Sauter                  Lag: Team Superforce 37 sek.       
        Carina Hjälsten                Lag: Vattenfall Värm 37 sek.       
        Helene Wadman                  -                    37 sek.       
        Ulrika Hagman                  Lag: Farthållarna    37 sek.       
        Bente Brekstad                 Lag: Completarna     37 sek.       
        Maria Wester                   Lag: CTT Röd         37 sek.       
        Josefin Wallin                 Lag: Östers korta    37 sek.       
    267 Göran Herwin                   -                    38 sek. (40)  
        Camilla Pettersson             Lag: Ragnarök        38 sek. (41)  
        Johanna Karlsson               Lag: Grillmorsorna 3 38 sek.       
        Elisabet Ax                    Lag: Ambulansen väst 38 sek.       
        Hans Wiberg                    -                    38 sek.       
        Yonatan Kiros                  Lag: Leftovers       38 sek.       
        Joachim Ärlebrant              Lag: Fokus Runners   38 sek.       
        Mehari Reda                    Lag: Blommans Blandn 38 sek.       
        Marie Peterson                 Lag: Stigtomta flash 38 sek.       
        Caroline Einfeldt              Lag: Lotta & Co      38 sek.       
        Carolina Bergstrand            -                    38 sek.       
    278 Jorge campusano                -                    39 sek. (39)  
        Camilla Johansson              Lag: Östers långa    39 sek. (-)   
        Sofia Tellebro Hero            Lag: Mattias martyre 39 sek.       
        Johan Levin                    Lag: Vi med omdömme  39 sek.       
        Linda Edh                      Lag: Östers korta    39 sek.       
        Terese Hartzell                Lag: Tessans brudar  39 sek.       
        Gerhard Georgsson              -                    39 sek.       
        Karin Lundgren                 Lag: Team Superforce 39 sek.       
        Magnus Edström                 Lag: Ådraget         39 sek.       
        Eva Nilsson                    Lag: Completarna     39 sek.       
        Ingela Nyberg                  Lag: Team strong     39 sek.       
        Marie Lundh                    Lag: Completarna     39 sek.       
        Minna Wadman                   Lag: Alpha Runners   39 sek.       
        Matilda Lind                   Lag: Alpha Runners   39 sek.       
    292 Eleonor Dahlberg               Lag: Nissebo         40 sek. (-)   
        Angelica Ceder                 -                    40 sek. (49)  
        Kaj Adelborg                   -                    40 sek.       
        Madde Selling                  -                    40 sek.       
        Caroline Fondberg              Lag: shots&squats    40 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    40 sek.       
        Julia von Sydow                Lag: Rosenkullorna   40 sek.       
        Anneli Lindqvist               Lag: Fokus Walkers   40 sek.       
        Michelle Granat                Lag: Lag HT 16       40 sek.       
        Lina Nettelbladt               Lag: Campus Nyköping 40 sek.       
        Annika Ribbing                 Lag: Calles änglar   40 sek.       
    303 Julia Örden                    Lag: Ragnarök        41 sek. (41)  
        Håkan Karlsson                 Lag: Limängens Gasel 41 sek. (47)  
        Mona Hamnström                 Lag: Calles änglar   41 sek.       
        Anna-Lena Stengård             -                    41 sek.       
        Peter Lindbom                  -                    41 sek.       
        Kicki Hagfalk                  Lag: LBS Nyköping    41 sek.       
        Cecilia Eriksson               -                    41 sek.       
        Marianne Törnström             -                    41 sek.       
        Oliver Lundell                 -                    41 sek.       
        Bengt Gustafsson               Lag: Okleberga Runne 41 sek.       
        Dorna Jaberansari              Lag: Dream team      41 sek.       
        Leila Jaberansari              Lag: Completarna     41 sek.       
        Max Remnert                    Lag: shots&squats    41 sek.       
        Helena Lennstring              Lag: Calles änglar   41 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: shots&squats    41 sek.       
    318 Ulrica Edlund Granath          Lag: Team Fredrik    42 sek. (47)  
        Anna Andersson                 Lag: CA Byggkontroll 42 sek. (58)  
        Albin Bergqvist                -                    42 sek.       
        Kristina Ekstrand              Lag: Nyköpings Bushi 42 sek.       
        Alva Bergström                 Lag: Okleberga Runne 42 sek.       
        Kerstin Andersson              Lag: pådraget        42 sek.       
        Kajsa Öhman                    Lag: Completarna     42 sek.       
        Lucas Holmqvist                Lag: NSU 2           42 sek.       
        Frida Lundkvist                Lag: Lotta & Co      42 sek.       
    327 Maria Johansson                Lag: Ragnarök        43 sek. (46)  
        Sanna Danielsson               Lag: Team Superforce 43 sek.       
        Maria Ringgren                 -                    43 sek.       
        Jonah Stenils                  -                    43 sek.       
        Josefin Thorsten               Lag: Rosenkullorna   43 sek.       
        Kristin Eriksson               Lag: Sogeti Short Tr 43 sek.       
        Mikael Björklund               Lag: Stigtomta flash 43 sek.       
        Kristina Lundgren              Lag: Tessans brudar  43 sek.       
    335 Per Berggren                   -                    44 sek.       
        Christina Österlund            Lag: Vi med omdömme  44 sek.       
        Sara Forsman                   Lag: Strokeavdelning 44 sek.       
        Linda Rönn                     Lag: Team Kupea      44 sek.       
        Therese Cambrant Berg          Lag: Mattias martyre 44 sek.       
        Laima Romiene                  Lag: Team Kupea      44 sek.       
        Diana Klevestedt               Lag: Fokus Chillers  44 sek.       
        Magdalena Lindelöw             Lag: Calles änglar   44 sek.       
    343 Victoria Gustavsson            -                    45 sek.       
        Lotta Karlsson                 Lag: Lotta & Co      45 sek.       
        Beatrice Kvist                 -                    45 sek.       
        Krister Eriksson               Lag: Vi med omdömme  45 sek.       
        Mia Lundqvist                  Lag: NSU 2           45 sek.       
        Ann Marie Eriksson             -                    45 sek.       
        Therese Bergkvist              Lag: Ambulansen väst 45 sek.       
        Jenny Eriksson                 Lag: LBS Nyköping    45 sek.       
        Susanne Säfström               Lag: Gasellerna      45 sek.       
        Annki Johansson                Lag: Hemmisarna      45 sek.       
        Hans Nyberg                    Lag: Team strong     45 sek.       
    354 Marie Eberhardsson             Lag: Vattenfall Värm 46 sek.       
        Susann Lorensson               Lag: Breviksskolan   46 sek.       
        Carina Emericks                Lag: Fokus Walkers   46 sek.       
        Katarina Gullberg              Lag: Nyköpings Bushi 46 sek.       
    358 Tore Forssander                Lag: Rehns lag 1     47 sek.       
        Siv Karlsson                   Lag: Stigtomta flash 47 sek.       
        Wassim Hafez                   Lag: Cool Runnings   47 sek.       
        Kristina Levin                 Lag: Vi med omdömme  47 sek.       
        kerstin Carlsson               Lag: pådraget        47 sek.       
        Håkan Hero                     Lag: Grant Thornton  47 sek.       
    364 Margareha Rahm                 Lag: CTT Blå         48 sek.       
        Pia Björkander                 Lag: Fokus Chillers  48 sek.       
    366 Carina Skoog Pettersson        Lag: Forell Runners  49 sek.       
        Sandra Bodmark                 -                    49 sek.       
        Sara Carlsson                  Lag: Dream team      49 sek.       
        Pernilla Karlsson              Lag: Stigtomta flash 49 sek.       
    370 Håkan ?                        Lag: Team Viper1     50 sek. (50)  
        Torbjörn Johansson             Lag: CTT Röd         50 sek.       
        Jenny Zackrisson               Lag: pådraget        50 sek.       
        Fanny Eriksson                 Lag: Sogeti Kidz     50 sek.       
        Sofia Stenils                  Lag: Farthållarna    50 sek.       
        Andrea Teplan                  Lag: NSU 2           50 sek.       
    376 Katarina Pörn                  Lag: LBS Nyköping    51 sek.       
        Marita Gustafsson              Lag: Campus Nyköping 51 sek.       
        Adna Arnoutovic                Lag: Forell Walkers  51 sek.       
        Ylva Klingzell                 Lag: Curvetterna     51 sek.       
        Jeanette Börefeldt             Lag: Fokus Chillers  51 sek.       
        Lisa Andersson                 Lag: pådraget        51 sek.       
        Josipa Kunstek                 Lag: Mästerkatten    51 sek.       
    383 Caroline Waddell               Lag: Sogeti Long Run 52 sek. (57)  
        Bodil Rosman                   Lag: Fokus Walkers   52 sek.       
        Pia Sundquist                  Lag: Vattenfall Värm 52 sek.       
        Camilla Hultqvist              Lag: Alpha Sprint Cl 52 sek.       
        Carina Löfgren                 Lag: Alpha Sprint Cl 52 sek.       
    388 Christina Gustafsson           Lag: Okleberga Runne 53 sek.       
        Mikael ?                       Lag: Team Viper1     53 sek.       
        Lars Lundqvist                 Lag: Alpha Sprint Cl 53 sek.       
        Jacob Forell                   Lag: Forell Lufsare  53 sek.       
        Amelie Thelander               Lag: Mästerkatten    53 sek.       
    393 Marie Bergström                Lag: Forell Runners  54 sek.       
        Martin Lindholm                Lag: Forell Lufsare  54 sek.       
    395 Anita Broberg                  Lag: Team Kupea      55 sek.       
        Klas Lennartsson               Lag: Hemmisarna      55 sek.       
        Hans Larsson                   Lag: Team Superforce 55 sek.       
        Marie-Louise Holm              Lag: Completarna     55 sek.       
        Torbjörn Isaksson              Lag: Rehns lag 1     55 sek.       
    400 Pelle Christianson             Lag: Hemmisarna      56 sek.       
        Susanne Karlsson               Lag: Rosenkullorna   56 sek.       
        Maria Wallin                   Lag: Backebo         56 sek.       
        Senada Arnoutovic              Lag: Forell Walkers  56 sek.       
        Pernilla Malmqvist             Lag: Dream team      56 sek.       
        Jouni Koskela                  Lag: Rehns lag 2     56 sek.       
        Caroline Engvall               Lag: Grant Thornton  56 sek.       
    407 Jenny Westberg                 Lag: Fokus Walkers   57 sek.       
        Nanour Garabedian              Lag: Leftovers       57 sek.       
        Adnan Arnoutovic               Lag: Forell Walkers  57 sek.       
        Benny Gusavsson                Lag: Vandrarna       57 sek.       
        Ole Kristian ?                 Lag: Team Viper2     57 sek.       
    412 Inger Fredriksson              Lag: Tessans brudar  58 sek.       
        Agneta Lindqvist               Lag: Curvetterna     58 sek.       
        Marina Lund                    Lag: Vandrarna       58 sek.       
        Angelica Lilja Borg            Lag: Grant Thornton  58 sek.       
        Malén ?                        Lag: Team Viper2     58 sek.       
        Helene Svedling                Lag: Grant Thornton  58 sek.       
    418 Gunilla ?                      Lag: Team Viper1     59 sek. (67)  
        Kjell Åkerlind                 Lag: Vandrarna       59 sek.       
    420 Kerstin Palm                   Lag: Tessans brudar  60 sek.       
        Denise Lundh                   Lag: Grant Thornton  60 sek.       
        Linda Eriksson                 Lag: Grant Thornton  60 sek.       
        Maria Fornander                Lag: Blommans Blandn 60 sek.       
        Halaa Shalloul                 Lag: Vandrarna       60 sek.       
    425 Nadera Bozawa                  Lag: Cool Runnings   61 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Stigtomta flash 61 sek.       
        Jörgen Johansson               Lag: Blommans Blandn 61 sek.       
        Gunilla Östberg                Lag: Mattias martyre 61 sek.       
    429 Maria Rasmussen                Lag: Mattias martyre 62 sek.       
        Katarina Berg                  Lag: Strokeavdelning 62 sek.       
    431 Lisbeth Ifwarsson              Lag: Rosenkullorna   63 sek.       
        Agneta Pettersson              Lag: Rosenkullorna   63 sek.       
        Eva Andersson                  Lag: Strokeavdelning 63 sek.       
        Yaman Karajoly                 Lag: Blommans Blandn 63 sek.       
    435 Viveca Perers                  Lag: Tessans brudar  64 sek.       
    436 Anki Dahlberg                  Lag: pådraget        65 sek.       
    437 Hoda Hassan                    Lag: pådraget        66 sek.       
        Agneta Ögren                   Lag: Blommans Blandn 66 sek.       
        Gerd ?                         Lag: Team Viper2     66 sek.       
        Ulrika Lindén                  Lag: Curvetterna     66 sek.       
        Inger Calmen-Thunström         Lag: No more vass    66 sek.       
    442 Collette ?                     Lag: Team Viper1     67 sek.       
        Gunilla Sjögegård              Lag: Curvetterna     67 sek.       
        Lillemor Nykvist               Lag: Tessans brudar  67 sek.       
    445 Inga-Lena Skarman              Lag: Dream team      68 sek.       
        Jessica Hallkvist              Lag: No more vass    68 sek.       
    447 Lena Josefsson                 Lag: Skavsta Goers   71 sek.       
        Anki Nylander                  Lag: Fokus Chillers  71 sek.       
        Lena Malm Douhan               Lag: Grant Thornton  71 sek.       
    450 Ingeborg Lindgren              -                    72 sek.       
        Helené Regner                  Lag: Fokus Chillers  72 sek.       
    452 Agneta Isaksson                Lag: Fokus Chillers  74 sek.       
    453 Jon Waddell                    Lag: Sogeti Long Run 1183 sek. (-) 
    454 Markus Forsberg                -                    1419 sek. (-) 
    -   Johan Winell                   -                    - sek. (-)    
    -   Viktor Urby                    Lag: Klövern         - sek. (-)    
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns lag 1     - sek. (-)    
    -   Johannes Andersson             Lag: Campus Nyköping - sek. (-)    
    -   Jonas Hultgren                 Lag: Rehns lag 2     - sek. (-)    
    -   Svante Ramsthaler              Lag: Klövern         - sek. (-)    
    -   Pierre Jakobsson               Lag: Alpha Runners   - sek. (-)    
    -   Josefin Nyberg                 Lag: Team strong     - sek. (-)    
    -   Peter Regner                   -                    - sek. (-)    
    -   Thomas Liljengren              -                    - sek. (-)    
    -   Mattias Mejermo                Lag: Rehns lag 1     - sek. (-)    
    -   Marie Broman                   Lag: Östers långa    - sek. (-)    
    -   Ida Blom                       -                    - sek.        
    -   Erik Lenne                     Lag: Klövern         - sek.        
    -   Daniel Meyer                   Lag: Klövern         - sek.        
    -   Emil Rigo                      Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Sara Öberg                     Lag: Nissebo         - sek.        
    -   Fredrik Örnfjäder              -                    - sek.        
    -   Frida Broberg                  Lag: Nissebo         - sek.        
    -   Sofia Åkerlund                 Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Mattias Bähr                   Lag: Mattias martyre - sek.        
    -   Fredrik Carlsson               Lag: Ådraget         - sek.        
    -   Kristina Andreason             Lag: Leftovers       - sek.        
    -   Wilma Claesson                 Lag: Sogeti Kidz     - sek.        
    -   Carina Eriksson                Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Stefan Nylund                  Lag: Byggisarna      - sek.        
    -   Micke Vestin                   Lag: Byggisarna      - sek.        
    -   Maria Dake                     Lag: Backebo         - sek.        
    -   Mats Karlsson                  Lag: Team Superforce - sek.        
    -   Lisa Öberg                     Lag: shots&squats    - sek.        
    -   Eva Gullberg                   Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Peter Lorant                   Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Johanna Thell                  Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Herta Lind Fagerlind           Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Gunilla Viberg                 -                    - sek.        
    -   Markus Östmark                 Lag: Cool Runnings   - sek.        
    -   Mange Lindeberg                Lag: Rehns lag 1     - sek.        
    -   Katarina Lindqvist             Lag: Hemmisarna      - sek.        
    -   Erla Gullberg                  Lag: Nyköpings Bushi - sek.        
    -   Alexander Arvidsson            -                    - sek.        
    -   Ingrid Wiklund                 Lag: Dream team      - sek.        
    -   Anna Egertz                    Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Annika Granath                 Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Anna Isaksson                  Lag: Östers korta    - sek.        
    -   Jenny Puga                     Lag: Team Kupea      - sek.        
    -   Vivianne Sjöö                  Lag: Östers korta    - sek.        
    -   Susanne Hassellöf              Lag: Östers korta    - sek.        
    -   Monica Rålin                   Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Linus Andersson Axen           Lag: ALFVAD          - sek.        
    -   Meja Alenius                   -                    - sek.        
    -   Jessica Eriksson               -                    - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: