Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2018 - Spurttid
Stigtomtaloppet 2018 2018-05-23 20:34:33
Spurttid (från sista stämpling till mål)OK Hällen


Klass: Ungdom       

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   Melker Berggren                Jönåker klass 6      7 sek.        
    2   Valdemar Hamilton              Långbergskolan 4C    8 sek.        
        Olle Snöman                    Långbergskolan 4C    8 sek.        
        Astor Lenninger                Stigtomta 4A         8 sek.        
        Hanna Anängen                  -                    8 sek.        
    6   Ella Mellberg                  Släbroskolan 6       9 sek.        
        Cajsa Alenius                  Kunskapsskolan år5   9 sek.        
        Jonathan Doyle Andersson       Långsätter 4A        9 sek.        
        Hampus Sterner                 Östraskolan 4A       9 sek.        
        Elba Thelander                 Långsätter 4B        9 sek.        
        Tanja Pripp                    Långsätter 4B        9 sek.        
        Tuva Karlsson Sandberg         -                    9 sek.        
    13  Rasmus Öberg                   Stigtomta skola 5b   10 sek.       
        Gabriel Sjölander              -                    10 sek.       
        Ebba Karlsson                  Stigtomta 4A         10 sek.       
        Thea Karlsson                  Stigtomta Skola 4a   10 sek.       
        Wilma Brolin                   Stigtomta 5A         10 sek.       
        Maja Pettersson                Stigtomta 4 A        10 sek.       
        Albin Brolin                   Stigtomta 1B         10 sek.       
        Olle Svensson                  Stigtomta 2B         10 sek.       
        Alina Pripp                    Långsätter 1B        10 sek.       
        Oscar Claesson                 Släbroskolan 2A      10 sek.       
        Philip Palmblad                Stigtomta 2B         10 sek.       
        Smilla Rickardsson             Stigtomta 2A         10 sek.       
        Linnea Steen                   Stigtomta 1B         10 sek.       
        Leo Lundell                    Tessinsförskola      10 sek.       
        Maya Rosman                    Stigtomta 1B         10 sek.       
    28  Johan Nordmark                 Kunskap 4:2          11 sek.       
        Milton Kron                    VrenaFriskola 4an    11 sek.       
        Tyra Berglin                   Stigtomta skola 5A   11 sek.       
        Linnea Hoverman                -                    11 sek.       
        Astri pettersson               Stigtomta skola      11 sek.       
        Elvira Lindsten                Långsätterskolan 3A  11 sek.       
        Elias Rydberg                  Stigtomta 2B         11 sek.       
        Theo Alenius                   Fokus-Skolan år1     11 sek.       
        Robin Öman                     Stigtomta 3B         11 sek.       
        Elias Hultgren                 Stigtomta 4A         11 sek.       
        Damian Karneliusson            Stigtomta 1A         11 sek.       
        Arvid Döckner-Sjöberg          Stigtomta 2B         11 sek.       
        Teodor Regner                  Vrenaskola klass3    11 sek.       
        Leia Lund                      Stigtomta klass 3B   11 sek.       
        Alfons Stenils                 Stigtomta 1A         11 sek.       
        Matilda Klaar                  Stigtomta 3A         11 sek.       
    44  Ida Westerlund                 -                    12 sek.       
        Alva Sundell                   Stigtomta 4A         12 sek.       
        Isak Frankler                  Vrena 4              12 sek.       
        Nathalie Johansson             Stigtomta 4B         12 sek.       
        Chanell Lekander               Stigtomta skola 4B   12 sek.       
        Lenore Sjödelius               Stigtomtaskola 3B    12 sek.       
        Maximilian Jarlö               Stigtomta 2a         12 sek.       
        Emil Öberg                     Stigtomta skola 1a   12 sek.       
        Tage Lindsten                  Långsätterskolan 1   12 sek.       
        Amanda Hoverman                -                    12 sek.       
        Astrid Hamilton                -                    12 sek.       
        Thad Klaar                     Stigtomta 1B         12 sek.       
        Elias Öberg                    FB                   12 sek.       
    57  Theodor Kjulin                 -                    13 sek.       
        Melina Lindquist               -                    13 sek.       
        Tyra Persson Augustsson        Stigtomta skola 5a   13 sek.       
        Jennifer Johansson             Stigtomta klass 5a   13 sek.       
        Malva Berggren                 Jönåker Klass 5      13 sek.       
        Teodor Kvist                   Bryngelstorpsskolan  13 sek.       
        Arvid Wevel                    Vrena Skola klass 1  13 sek.       
        Alvin Sterner                  Östraskolan 1A       13 sek.       
        Hilma Hildebrand               Stigtomta 2A         13 sek.       
        Leia Gimlander                 -                    13 sek.       
        Alina Ringgren                 Svalsta åk 3         13 sek.       
        Emellie Hoverman               Stigtomta 1A         13 sek.       
    69  Klara Blomgren                 Stigtomta 4B         14 sek.       
        Felix Haglind                  Herrhagsskolan 1a    14 sek.       
        Ida Sundell                    Stigtomta 2A         14 sek.       
        Agnes Dahlgren                 -                    14 sek.       
        Ellie Nettelbladt              Stigtomta fb         14 sek.       
        Saga Hägg                      Stigtomta 2A         14 sek.       
        Ellinore Johansson             Stigtomta klass 2a   14 sek.       
    76  Otilia Ringgren                Svalsta              15 sek.       
        Theodor Andesson               Stigtomta klass 1A   15 sek.       
        Colin Sandin                   Stigtomta skola 2B   15 sek.       
        Saga Thorell                   Stigtomtaskola år 2  15 sek.       
        Tilde Berg                     -                    15 sek.       
        Mathilde Skantze               Stigtomta 2B         15 sek.       
        Ebba Karlsson                  -                    15 sek.       
        Meja Broberg                   -                    15 sek.       
    84  Lowe Lenninger                 Stigtomta 1B         16 sek.       
        Jack Arvidsson                 -                    16 sek.       
        Lilly Selstig                  -                    16 sek.       
        Line Broberg                   Stigtomta 3b         16 sek.       
    88  Siri Spång                     Vittra Kungshagen 2  17 sek.       
        Julia Broberg                  -                    17 sek.       
    90  Harry Teplan                   Rosenkällaskolan     20 sek.       
    91  Saga Axelsson                  Stigtomtaskola Fb    23 sek.       
    92  Jacob Thor                     Ramdalsskolan 1 D    24 sek.       
    93  Freja Kalrsson                 Stigtomta skola 1a   38 sek.       
    -   Tomas Axelsson                 Långsätter 4B        - sek.        
    -   Jennifer Hultgren              Stigtomta 5A         - sek.        
    -   Kevin Lindblad                 Oppebyskolan 4A      - sek.        
    -   Lova Edenius                   Stigtomta 4A         - sek.        
    -   Nemi Sjödelius                 Stigtomta 4B         - sek.        
    -   Bror pettersson                Stigtomta skola fb   - sek.        
    -   Sixten Nordin                  Stigtomta klass 1a   - sek.        
    -   Loke Zeinow                    Stigtomta 1A         - sek.        
    -   Smilla pettersson              Stigtomta skola 1b   - sek.        
    -   Elwira Eklund                  Sjösa klass 1a       - sek.        
    -   Oscar Eriksson                 -                    - sek.        
    -   Elsa haglund                   Stigtomta skola 1b   - sek.        
    -   Tuva Edenius                   Stigtomta 2B         - sek.        
    -   Emelie Karlsson                Stigtomta åk3        - sek.        
    -   Linnea L Andersson             -                    - sek.        
    -   Samuel Swing                   Stigtomta skola      - sek.        
    -   Klara Liljeblad                -                    - sek.        


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   mattias ståhl                  Lag: Vilse i skogen  5 sek.        
        Johan Lindholm                 -                    5 sek.        
        Mattias Olsson                 Lag: Lotta & Co      5 sek.        
        John Thunberg                  Lag: Nyköpings Bushi 5 sek.        
    5   David Ringh                    -                    6 sek.        
        Robert Lundgren                -                    6 sek.        
        Henrik Carlsroth               Lag: Alpha Sprint Cl 6 sek.        
        Liam Thunström                 -                    6 sek.        
        Wilfred Wiberg                 -                    6 sek.        
    10  Oskar Carlborg                 -                    7 sek.        
        Martin Netterbladt             -                    7 sek.        
        Johannes Andersson             Lag: Campus Nyköping 7 sek.        
        jonas ek                       Lag: Vilse i skogen  7 sek.        
        Anders Lindgren                -                    7 sek.        
        calle berglin                  Lag: Vilse i skogen  7 sek.        
        Patrik Stenils                 Lag: Farthållarna    7 sek.        
        Ilma Liljengren                -                    7 sek.        
        Jonas Lilja                    -                    7 sek.        
        Peter Dahlberg                 Lag: Backebo         7 sek.        
        Rasmus Hagman                  Lag: Farthållarna    7 sek.        
        Cecilia ?                      Lag: Team Viper2     7 sek.        
        Agust Asplund                  -                    7 sek.        
        Christoffer _                  Lag: Lag HT 16       7 sek.        
        Filip Persson                  Lag: Lag HT 16       7 sek.        
        Agnes Nord                     -                    7 sek.        
        Stephanie Nielsen              Lag: Grant Thornton  7 sek.        
        Annika Källman                 Lag: Projektstyrning 7 sek.        
        Mikael Selander                Lag: CTT Blå         7 sek.        
        Marcus Larsson                 Lag: Fokus Runners   7 sek.        
        Peter Eriksson                 Lag: Bärsta Lag 1    7 sek.        
        Fredrik Sterner                Lag: ALFVAD          7 sek.        
        Stefan Gustafsson              Lag: Okleberga Runne 7 sek.        
        David Bergstrand               -                    7 sek.        
        Hampus Juteryd                 Lag: shots&squats    7 sek.        
    35  Pierre Jakobsson               Lag: Alpha Runners   8 sek.        
        Klara Olander                  -                    8 sek.        
        Alexandra Björklund            Lag: ALFVAD          8 sek.        
        Anna Ekholm                    Lag: Bärsta Lag 1    8 sek.        
        Lukas Eiderbäck                Lag: Vattenfall Värm 8 sek.        
        Ella Stenils                   Lag: Farthållarna    8 sek.        
        Daniel Meyer                   Lag: Klövern         8 sek.        
        Edwin Selander                 Lag: Ambulansen väst 8 sek.        
        Johan Wijk                     Lag: Dream team      8 sek.        
        Lotta Björnfot                 Lag: Gasellerna      8 sek.        
        Gustav Eriksson                Lag: Bärsta Lag 2    8 sek.        
        Fred Butamanya                 Lag: Mattias martyre 8 sek.        
        Linus Bure                     Lag: Sogeti Short Tr 8 sek.        
        Olle Snöman                    -                    8 sek.        
        Emil Öberg                     -                    8 sek.        
        Conny Skuthälla                Lag: CTT Blå         8 sek.        
        Philip Ek                      -                    8 sek.        
        Rasmus Gustafsson              Lag: Okleberga Runne 8 sek.        
        Veronica Sterner               Lag: ALFVAD          8 sek.        
        Fanny Pettersson               Lag: Okleberga Runne 8 sek.        
        Ali Soltani                    Lag: Cool Runnings   8 sek.        
        Liv Kron                       -                    8 sek.        
        Malin Lindström                Lag: Ambulansen väst 8 sek.        
        Noah Hägg                      -                    8 sek.        
        Erik Struwe                    -                    8 sek.        
        Max Remnert                    Lag: shots&squats    8 sek.        
    61  Per Nilsson                    -                    9 sek.        
        Daniel Karlsson                Lag: NSU 1           9 sek.        
        Valdemar Nord                  -                    9 sek.        
        Viktor Urby                    Lag: Klövern         9 sek.        
        Andreas Latif                  -                    9 sek.        
        Anders Axelsson                -                    9 sek.        
        Jesper Mindemark               -                    9 sek.        
        Fredrik Svensson               -                    9 sek.        
        Svante Ramsthaler              Lag: Klövern         9 sek.        
        Maciek Wieczoreé               -                    9 sek.        
        Andreas Gottfridsson           Lag: Ambulansen väst 9 sek.        
        Lasse Karlsson                 -                    9 sek.        
        tobbe brolin                   Lag: Vilse i skogen  9 sek.        
        Karoline Karlsson              Lag: Ragnarök        9 sek.        
        Pär Sjöholm                    Lag: Ragnarök        9 sek.        
        Andreas Claesson               Lag: Sogeti Long Run 9 sek.        
        Marcus Vestin                  -                    9 sek.        
        Valdemar Hamilton              -                    9 sek.        
        Oliver Eiderbäck               Lag: Vattenfall Värm 9 sek.        
        Elin Liljeblad                 Lag: Campus Nyköping 9 sek.        
        Linnea Rubin                   Lag: Superstars      9 sek.        
        Veronica Blomqvist             Lag: Ådraget         9 sek.        
        Peter Sandberg                 -                    9 sek.        
        Nathalie Henningsson           Lag: Ambulansen väst 9 sek.        
        Emilia Lönn                    Lag: Ambulansen väst 9 sek.        
        Erik svedlind                  Lag: hv kingarna     9 sek.        
        Frida Broberg                  Lag: Nissebo         9 sek.        
        Oscar Svensson                 Lag: Projektstyrning 9 sek.        
        Caroline Johansson             -                    9 sek.        
        Isabelle Johansson             -                    9 sek.        
        Fanny Bärgh                    -                    9 sek.        
        Lias Rehbström                 -                    9 sek.        
        Vilgot Selander                -                    9 sek.        
        Amanda Hultgren                Lag: Lag HT 16       9 sek.        
        Mattias Landin                 -                    9 sek.        
        My Landin                      -                    9 sek.        
        Daniella Forsberg              Lag: Superstars      9 sek.        
        Marie Peterson                 Lag: Stigtomta flash 9 sek.        
        Annika Sauter                  Lag: Team Superforce 9 sek.        
        Lucas Holmqvist                Lag: NSU 2           9 sek.        
        Benjamin Hoverman              -                    9 sek.        
        Diana Klevestedt               Lag: Fokus Chillers  9 sek.        
    103 Dan Bäck                       -                    10 sek.       
        Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 10 sek.       
        Eva Lund                       Lag: Mattias martyre 10 sek.       
        Alexandra Eriksson             Lag: Alpha Runners   10 sek.       
        Jessica Sandberg               -                    10 sek.       
        Linda Söderström               Lag: Af Eliten       10 sek.       
        Albin Andersson                Lag: CA Byggkontroll 10 sek.       
        Daniel Campusano               -                    10 sek.       
        Christopher HIllman            -                    10 sek.       
        Johan Bolin                    Lag: Sogeti Long Run 10 sek.       
        Alexander Ceder                Lag: Mattias martyre 10 sek.       
        Joakim Nyström                 -                    10 sek.       
        Mattias Herngren               Lag: Fokus Runners   10 sek.       
        Frida Jarding                  Lag: NSU 1           10 sek.       
        Daniel Ekstrand                Lag: CTT Röd         10 sek.       
        Linus Gustafsson               -                    10 sek.       
        Victor Rosman                  -                    10 sek.       
        Rasmus Öberg                   -                    10 sek.       
        Rasmus Gustafsson              -                    10 sek.       
        Jack Steinbüchel               Lag: Fokus Runners   10 sek.       
        Björn Larsson                  Lag: Byggisarna      10 sek.       
        Jonathan Elcar                 Lag: LBS Nyköping    10 sek.       
        Filippa Sarrión                Lag: Nissebo         10 sek.       
        Marianne Törnström             -                    10 sek.       
        Mia Lundqvist                  Lag: NSU 2           10 sek.       
        Alva Bergström                 Lag: Okleberga Runne 10 sek.       
        Michelle Granat                Lag: Lag HT 16       10 sek.       
        Simon Svenberg                 Lag: Alpha Runners   10 sek.       
        Mari Nylund                    Lag: Mästerkatten    10 sek.       
    132 Per Öberg                      Lag: Breviksskolan   11 sek.       
        Johanna Engström               Lag: Projektstyrning 11 sek.       
        Jon Waddell                    Lag: Sogeti Long Run 11 sek.       
        Annika Hall                    Lag: CTT Blå         11 sek.       
        Stefan Pettersson              Lag: Forell Runners  11 sek.       
        Oskar Källman                  Lag: Projektstyrning 11 sek.       
        Daniel Eberhardsson            Lag: Vattenfall Värm 11 sek.       
        Weronica Myrman                -                    11 sek.       
        Conny Andersson                Lag: CA Byggkontroll 11 sek.       
        Elvira Hagman                  Lag: Farthållarna    11 sek.       
        Julia Örden                    Lag: Ragnarök        11 sek.       
        Maria Johansson                Lag: Ragnarök        11 sek.       
        Anna Andersson                 Lag: CA Byggkontroll 11 sek.       
        William Björnfot               -                    11 sek.       
        Albin Melin                    -                    11 sek.       
        Filip Hammarlund               -                    11 sek.       
        Devin Andersson                -                    11 sek.       
        Oscar Selander                 Lag: Ambulansen väst 11 sek.       
        Henrik Björnfot                -                    11 sek.       
        Kenny Sandin                   -                    11 sek.       
        Emilija Romaite                Lag: Team Kupea      11 sek.       
        Oliver Byström                 -                    11 sek.       
        Johan Ekholm                   Lag: Bärsta Lag 2    11 sek.       
        Elsa Linder                    -                    11 sek.       
        Emmy Lundgren                  Lag: Team Superforce 11 sek.       
        Ylva Eriksson                  Lag: Bärsta Lag 2    11 sek.       
        Emma Forsberg                  Lag: Strokeavdelning 11 sek.       
        Arvid Eriksson                 Lag: Bärsta Lag 1    11 sek.       
        Gustav Evell                   Lag: Skavsta Goers   11 sek.       
        Anna Nilsson                   Lag: Grant Thornton  11 sek.       
        Karin Lundgren                 Lag: Team Superforce 11 sek.       
        Oliver Lundell                 -                    11 sek.       
        Kristina Ekstrand              Lag: Nyköpings Bushi 11 sek.       
        Sofia Stenils                  Lag: Farthållarna    11 sek.       
        Maria Ekstrand                 Lag: Grillmorsorna 3 11 sek.       
        Frida Thunholm                 Lag: Grillmorsorna 3 11 sek.       
        Ulrika Zeinow                  Lag: Superstars      11 sek.       
        Bente Brekstad                 Lag: Completarna     11 sek.       
        Frida Lundkvist                Lag: Lotta & Co      11 sek.       
    171 Kent Eriksson Pripp            Lag: Lustans Lakejer 12 sek.       
        Jonas Carlsson Malm            -                    12 sek.       
        Erik Segerberg                 -                    12 sek.       
        Erik Andersson                 Lag: Mästerkatten    12 sek.       
        Johanna Sundelöf               -                    12 sek.       
        Robert Andersson               -                    12 sek.       
        Veerle Larsson                 Lag: Breviksskolan   12 sek.       
        Hillevi Udin                   Lag: Strokeavdelning 12 sek.       
        Markus Forsberg                -                    12 sek.       
        Emir Arnoutovic                Lag: Forell Walkers  12 sek.       
        Beatrice Eriksson              Lag: Rehns lag 2     12 sek.       
        Sara Öberg                     Lag: Nissebo         12 sek.       
        Maria Norman                   Lag: Ådraget         12 sek.       
        Love Trenn                     -                    12 sek.       
        Elvira Eriksson                -                    12 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 12 sek.       
        Anna Husa                      Lag: NSU 1           12 sek.       
        Mikael Wik                     Lag: Blommans Blandn 12 sek.       
        Johanna Sandström              Lag: Leftovers       12 sek.       
        Anton Eriksson                 Lag: Sogeti Kidz     12 sek.       
        Ronny Appel Hansson            Lag: LBS Nyköping    12 sek.       
        Melker Backlund                -                    12 sek.       
        Maria Backllund                -                    12 sek.       
        Yonatan Kiros                  Lag: Leftovers       12 sek.       
        Anna Hesselgren                Lag: Team Fredrik    12 sek.       
        Henrik Ericsson                -                    12 sek.       
        Sara Santo                     Lag: Breviksskolan   12 sek.       
        Linda Enell                    Lag: Skavsta Goers   12 sek.       
        Fanny Eriksson                 Lag: Sogeti Kidz     12 sek.       
        Isak Eiderbäck                 Lag: Vattenfall Värm 12 sek.       
        Siv Karlsson                   Lag: Stigtomta flash 12 sek.       
        Pia Björkander                 Lag: Fokus Chillers  12 sek.       
        Lina Nettelbladt               Lag: Campus Nyköping 12 sek.       
        AnnSofie Norell                Lag: Grillmorsorna 3 12 sek.       
        Elisabeth Enning               Lag: Gasellerna      12 sek.       
        Josefin Wallin                 Lag: Östers korta    12 sek.       
        Annika Ribbing                 Lag: Calles änglar   12 sek.       
        Elin Lindkvist                 Lag: Calles änglar   12 sek.       
    209 Johan Eriksson                 Lag: Rehns lag 2     13 sek.       
        Gullmar Bergman                -                    13 sek.       
        daniel haglund                 Lag: Vilse i skogen  13 sek.       
        Petra Janson                   Lag: Breviksskolan   13 sek.       
        Jonas Karlsson                 -                    13 sek.       
        Rebecca Kågemalm               Lag: Östers långa    13 sek.       
        Lina ?                         Lag: Team Viper1     13 sek.       
        Göran Herwin                   -                    13 sek.       
        Mattias Hjlmarsson             Lag: Strokeavdelning 13 sek.       
        Håkan Karlsson                 Lag: Limängens Gasel 13 sek.       
        Angelica Ceder                 -                    13 sek.       
        Camilla Selander               Lag: Ambulansen väst 13 sek.       
        Linda Rotestam                 -                    13 sek.       
        Gerd Nyström                   Lag: Campus Nyköping 13 sek.       
        Owen Andersson                 -                    13 sek.       
        Thomas Sättermon               Lag: Vandrarna       13 sek.       
        Johanna Karlsson               Lag: Grillmorsorna 3 13 sek.       
        Ludwig Björnfot                -                    13 sek.       
        Jörgen Karlsson                Lag: Fokus Runners   13 sek.       
        Elisabet Ax                    Lag: Ambulansen väst 13 sek.       
        Madeleine Jansson              Lag: Lotta & Co      13 sek.       
        Agnes Claesson                 Lag: Sogeti Kidz     13 sek.       
        Mona Hamnström                 Lag: Calles änglar   13 sek.       
        Jonah Stenils                  -                    13 sek.       
        Peter Hoslin                   Lag: Skavsta Goers   13 sek.       
        Terese Hartzell                Lag: Tessans brudar  13 sek.       
        Milos Landin                   -                    13 sek.       
        Caroline Einfeldt              Lag: Lotta & Co      13 sek.       
        Krister Eriksson               Lag: Vi med omdömme  13 sek.       
        Laima Romiene                  Lag: Team Kupea      13 sek.       
        Jenny Appel                    Lag: Skavsta Goers   13 sek.       
        Anja Johansson                 Lag: Grant Thornton  13 sek.       
        Mikael ?                       Lag: Team Viper1     13 sek.       
        Regina Erlandsson              Lag: Superstars      13 sek.       
        Maria Wester                   Lag: CTT Röd         13 sek.       
        Lisa Andersson                 Lag: pådraget        13 sek.       
        Neringa Seskuviene             Lag: Team Kupea      13 sek.       
    246 Martin Maksinen                Lag: Sogeti Long Run 14 sek.       
        Jorge campusano                -                    14 sek.       
        Camilla Pettersson             Lag: Ragnarök        14 sek.       
        Erika Hjelte                   Lag: Gasellerna      14 sek.       
        Maria Wennerberg               Lag: Gasellerna      14 sek.       
        Ulrika Trehn                   Lag: Lustans Lakejer 14 sek.       
        Anna Klingfeldt Eriksson       -                    14 sek.       
        Victor Jansson                 Lag: Lag HT 16       14 sek.       
        Åsa Melin Kantarp              -                    14 sek.       
        Jockum Nörgaard                Lag: Ambulansen väst 14 sek.       
        Kicki Hagfalk                  Lag: LBS Nyköping    14 sek.       
        Madde Selling                  -                    14 sek.       
        Caroline Fondberg              Lag: shots&squats    14 sek.       
        Carina Skoog Pettersson        Lag: Forell Runners  14 sek.       
        Albin Bergqvist                -                    14 sek.       
        Victoria Gustavsson            -                    14 sek.       
        Lotta Karlsson                 Lag: Lotta & Co      14 sek.       
        Gerhard Georgsson              -                    14 sek.       
        Johanna Carlsson               Lag: Lustans Lakejer 14 sek.       
        Sara Forsman                   Lag: Strokeavdelning 14 sek.       
        Bengt Gustafsson               Lag: Okleberga Runne 14 sek.       
        Ulrika Hagman                  Lag: Farthållarna    14 sek.       
        Ann-katrin Stromberg           Lag: No more vass    14 sek.       
    269 Judith Lofur                   Lag: Bärsta Lag 2    15 sek.       
        Linda Nyström                  Lag: Lustans Lakejer 15 sek.       
        Anna Hedin                     -                    15 sek.       
        Sanna Danielsson               Lag: Team Superforce 15 sek.       
        Wilma Claesson                 Lag: Sogeti Kidz     15 sek.       
        Sofia Tellebro Hero            Lag: Mattias martyre 15 sek.       
        Christian Lofur                Lag: Bärsta Lag 1    15 sek.       
        Willie Kantarp                 -                    15 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: NSU 2           15 sek.       
        ullis svedlind                 Lag: hv kingarna     15 sek.       
        Anna-Lena Stengård             -                    15 sek.       
        Peter Lindbom                  -                    15 sek.       
        Anders Stromberg               Lag: No more vass    15 sek.       
        Lucy Toma                      Lag: Östers korta    15 sek.       
        Dorna Jaberansari              Lag: Dream team      15 sek.       
        Anneli Lindqvist               Lag: Fokus Walkers   15 sek.       
        Christina Gustafsson           Lag: Okleberga Runne 15 sek.       
        Marie Lundh                    Lag: Completarna     15 sek.       
        Minna Wadman                   Lag: Alpha Runners   15 sek.       
        Katarina Lindqvist             Lag: Hemmisarna      15 sek.       
        Erla Gullberg                  Lag: Nyköpings Bushi 15 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Stigtomta flash 15 sek.       
        Ole Kristian ?                 Lag: Team Viper2     15 sek.       
    292 Håkan Fälting                  Lag: Limängens Gasel 16 sek.       
        Anders Calltorp                -                    16 sek.       
        Marie Broman                   Lag: Östers långa    16 sek.       
        Ulf Byström                    -                    16 sek.       
        Torbjörn Johansson             Lag: CTT Röd         16 sek.       
        Ylva Tranberg                  Lag: NSU 1           16 sek.       
        Berit Laudon                   Lag: Ådraget         16 sek.       
        Loke Döckner                   -                    16 sek.       
        Wilma Wiberg                   -                    16 sek.       
        Per Swing                      Lag: Leftovers       16 sek.       
        Martina Adolfsson              -                    16 sek.       
        Maria Ringgren                 -                    16 sek.       
        Tore Forssander                Lag: Rehns lag 1     16 sek.       
        Josefin Thorsten               Lag: Rosenkullorna   16 sek.       
        Linda Edh                      Lag: Östers korta    16 sek.       
        Christina Österlund            Lag: Vi med omdömme  16 sek.       
        Beatrice Kvist                 -                    16 sek.       
        Magnus Edström                 Lag: Ådraget         16 sek.       
        Therese Cambrant Berg          Lag: Mattias martyre 16 sek.       
        Julia von Sydow                Lag: Rosenkullorna   16 sek.       
        Jenny Westberg                 Lag: Fokus Walkers   16 sek.       
        Sandra Bodmark                 -                    16 sek.       
        Bodil Rosman                   Lag: Fokus Walkers   16 sek.       
        Susann Lorensson               Lag: Breviksskolan   16 sek.       
        Katarina Gullberg              Lag: Nyköpings Bushi 16 sek.       
        Anna Bredberg                  Lag: No more vass    16 sek.       
        Malén ?                        Lag: Team Viper2     16 sek.       
        Jessica Eriksson               -                    16 sek.       
    320 Helena Fälting                 Lag: Limängens Gasel 17 sek.       
        Stina Karlberg                 Lag: Backebo         17 sek.       
        Håkan ?                        Lag: Team Viper1     17 sek.       
        Marie Thuland                  Lag: Campus Nyköping 17 sek.       
        Mehari Reda                    Lag: Blommans Blandn 17 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    17 sek.       
        Marie Bergström                Lag: Forell Runners  17 sek.       
        Leila Jaberansari              Lag: Completarna     17 sek.       
        Kerstin Andersson              Lag: pådraget        17 sek.       
        Matilda Lind                   Lag: Alpha Runners   17 sek.       
        Carolina Bergstrand            -                    17 sek.       
        Adna Arnoutovic                Lag: Forell Walkers  17 sek.       
    332 Renèe Myrman                   -                    18 sek.       
        Ulrica Edlund Granath          Lag: Team Fredrik    18 sek.       
        Hans Wiberg                    -                    18 sek.       
        Helena Lennstring              Lag: Calles änglar   18 sek.       
        Helene Wadman                  -                    18 sek.       
        Annki Johansson                Lag: Hemmisarna      18 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: shots&squats    18 sek.       
        Klas Lennartsson               Lag: Hemmisarna      18 sek.       
        Hans Larsson                   Lag: Team Superforce 18 sek.       
        Pernilla Karlsson              Lag: Stigtomta flash 18 sek.       
    342 Sofia Åkerlund                 Lag: Campus Nyköping 19 sek.       
        Ann Marie Eriksson             -                    19 sek.       
        Per Gustafsson                 Lag: CTT Röd         19 sek.       
        Kajsa Öhman                    Lag: Completarna     19 sek.       
        Kristina Lundgren              Lag: Tessans brudar  19 sek.       
        Marita Gustafsson              Lag: Campus Nyköping 19 sek.       
        Maria Rasmussen                Lag: Mattias martyre 19 sek.       
        Jörgen Johansson               Lag: Blommans Blandn 19 sek.       
        Katarina Berg                  Lag: Strokeavdelning 19 sek.       
    351 Peter Thor                     Lag: Limängens Gasel 20 sek.       
        Peter Landquist                Lag: CTT Röd         20 sek.       
        Johan Levin                    Lag: Vi med omdömme  20 sek.       
        Margareha Rahm                 Lag: CTT Blå         20 sek.       
        Kristina Levin                 Lag: Vi med omdömme  20 sek.       
        Carina Hjälsten                Lag: Vattenfall Värm 20 sek.       
        Katarina Pörn                  Lag: LBS Nyköping    20 sek.       
        Sara Carlsson                  Lag: Dream team      20 sek.       
        Magdalena Lindelöw             Lag: Calles änglar   20 sek.       
        Maria Fornander                Lag: Blommans Blandn 20 sek.       
    361 kerstin Carlsson               Lag: pådraget        21 sek.       
        Anita Broberg                  Lag: Team Kupea      21 sek.       
        Josipa Kunstek                 Lag: Mästerkatten    21 sek.       
        Pernilla Malmqvist             Lag: Dream team      21 sek.       
        Marie-Louise Holm              Lag: Completarna     21 sek.       
        Martina Ditzler                Lag: Calles änglar   21 sek.       
        Anna Isaksson                  Lag: Östers korta    21 sek.       
    368 Caroline Waddell               Lag: Sogeti Long Run 22 sek.       
        Ingela Nyberg                  Lag: Team strong     22 sek.       
        Nanour Garabedian              Lag: Leftovers       22 sek.       
        Ylva Klingzell                 Lag: Curvetterna     22 sek.       
        Jeanette Börefeldt             Lag: Fokus Chillers  22 sek.       
        Lisbeth Ifwarsson              Lag: Rosenkullorna   22 sek.       
        Agneta Pettersson              Lag: Rosenkullorna   22 sek.       
        Eva Andersson                  Lag: Strokeavdelning 22 sek.       
    376 Andrea Teplan                  Lag: NSU 2           23 sek.       
        Jenny Eriksson                 Lag: LBS Nyköping    23 sek.       
        Susanne Karlsson               Lag: Rosenkullorna   23 sek.       
        Inga-Lena Skarman              Lag: Dream team      23 sek.       
    380 Per Berggren                   -                    24 sek.       
        Therese Bergkvist              Lag: Ambulansen väst 24 sek.       
        Inger Fredriksson              Lag: Tessans brudar  24 sek.       
        Pia Sundquist                  Lag: Vattenfall Värm 24 sek.       
        Anki Dahlberg                  Lag: pådraget        24 sek.       
    385 Gunilla ?                      Lag: Team Viper1     25 sek.       
        Valter Hedin                   -                    25 sek.       
        Kerstin Palm                   Lag: Tessans brudar  25 sek.       
    388 Hoda Hassan                    Lag: pådraget        26 sek.       
        Ingeborg Lindgren              -                    26 sek.       
    390 Camilla Hultqvist              Lag: Alpha Sprint Cl 27 sek.       
    391 Ingrid Wiklund                 Lag: Dream team      29 sek.       
        Lars Lundqvist                 Lag: Alpha Sprint Cl 29 sek.       
    393 Agneta Lindqvist               Lag: Curvetterna     30 sek.       
        Carina Löfgren                 Lag: Alpha Sprint Cl 30 sek.       
    395 Angelica Lilja Borg            Lag: Grant Thornton  31 sek.       
    396 Benny Gusavsson                Lag: Vandrarna       33 sek.       
        Denise Lundh                   Lag: Grant Thornton  33 sek.       
        Kjell Åkerlind                 Lag: Vandrarna       33 sek.       
    399 Senada Arnoutovic              Lag: Forell Walkers  34 sek.       
        Linda Eriksson                 Lag: Grant Thornton  34 sek.       
        Gunilla Sjögegård              Lag: Curvetterna     34 sek.       
        Vivianne Sjöö                  Lag: Östers korta    34 sek.       
    403 Adnan Arnoutovic               Lag: Forell Walkers  35 sek.       
        Yaman Karajoly                 Lag: Blommans Blandn 35 sek.       
        Gerd ?                         Lag: Team Viper2     35 sek.       
        Ulrika Lindén                  Lag: Curvetterna     35 sek.       
        Inger Calmen-Thunström         Lag: No more vass    35 sek.       
        Jessica Hallkvist              Lag: No more vass    35 sek.       
        Helene Svedling                Lag: Grant Thornton  35 sek.       
    410 Gunilla Östberg                Lag: Mattias martyre 36 sek.       
        Anki Nylander                  Lag: Fokus Chillers  36 sek.       
    412 Nadera Bozawa                  Lag: Cool Runnings   37 sek.       
        Halaa Shalloul                 Lag: Vandrarna       37 sek.       
        Collette ?                     Lag: Team Viper1     37 sek.       
        Håkan Hero                     Lag: Grant Thornton  37 sek.       
    416 Marina Lund                    Lag: Vandrarna       38 sek.       
        Helené Regner                  Lag: Fokus Chillers  38 sek.       
    418 Agneta Isaksson                Lag: Fokus Chillers  39 sek.       
        Susanne Hassellöf              Lag: Östers korta    39 sek.       
    420 Lillemor Nykvist               Lag: Tessans brudar  46 sek.       
    -   Johan Winell                   -                    - sek.        
    -   Magnus Jonsson                 -                    - sek.        
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns lag 1     - sek.        
    -   Jonas Hultgren                 Lag: Rehns lag 2     - sek.        
    -   Joonatan Nyberg                Lag: Byggisarna      - sek.        
    -   Klas Österlund                 Lag: Limängens Gasel - sek.        
    -   Josefin Nyberg                 Lag: Team strong     - sek.        
    -   Peter Thunström                Lag: No more vass    - sek.        
    -   Peter Regner                   -                    - sek.        
    -   Daniel Frick                   -                    - sek.        
    -   Irene Gustafsson               Lag: Af Eliten       - sek.        
    -   Thomas Liljengren              -                    - sek.        
    -   Mattias Mejermo                Lag: Rehns lag 1     - sek.        
    -   Eleonor Dahlberg               Lag: Nissebo         - sek.        
    -   Felix Stengaard                Lag: Östers långa    - sek.        
    -   Camilla Johansson              Lag: Östers långa    - sek.        
    -   Ida Blom                       -                    - sek.        
    -   Adrian Byström                 -                    - sek.        
    -   Erik Lenne                     Lag: Klövern         - sek.        
    -   Örjan Schulze                  Lag: Fokus Runners   - sek.        
    -   Emil Rigo                      Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Michael Erensjö                Lag: Fokus Walkers   - sek.        
    -   David Samuelsson               -                    - sek.        
    -   Fredrik Larsson                Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Inga-Lill Stensson             Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Fredrik Örnfjäder              -                    - sek.        
    -   Mattias Bähr                   Lag: Mattias martyre - sek.        
    -   Fredrik Carlsson               Lag: Ådraget         - sek.        
    -   Markus Rehnström               -                    - sek.        
    -   Linus Pettersson               Lag: Rehns lag 2     - sek.        
    -   Kaj Adelborg                   -                    - sek.        
    -   Kristina Andreason             Lag: Leftovers       - sek.        
    -   Carina Eriksson                Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Stefan Nylund                  Lag: Byggisarna      - sek.        
    -   Micke Vestin                   Lag: Byggisarna      - sek.        
    -   Joachim Ärlebrant              Lag: Fokus Runners   - sek.        
    -   Maria Dake                     Lag: Backebo         - sek.        
    -   Jenny Zackrisson               Lag: pådraget        - sek.        
    -   Mats Karlsson                  Lag: Team Superforce - sek.        
    -   Johanna Solheim Lindeberg      Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Yvonne Henningsson             Lag: Skavsta Goers   - sek.        
    -   Thomas Claesson                Lag: Rehns lag 2     - sek.        
    -   Cecilia Eriksson               -                    - sek.        
    -   Catrin Ahlin                   Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Hanna Engstrand                -                    - sek.        
    -   Lisa Öberg                     Lag: shots&squats    - sek.        
    -   Alicia Eriksson                -                    - sek.        
    -   Linnea Westerback              Lag: Ambulansen väst - sek.        
    -   Eva Gullberg                   Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Peter Lorant                   Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Linda Rönn                     Lag: Team Kupea      - sek.        
    -   Johanna Thell                  Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Herta Lind Fagerlind           Lag: Campus Nyköping - sek.        
    -   Gunilla Viberg                 -                    - sek.        
    -   Kristin Eriksson               Lag: Sogeti Short Tr - sek.        
    -   Wassim Hafez                   Lag: Cool Runnings   - sek.        
    -   Markus Östmark                 Lag: Cool Runnings   - sek.        
    -   Eva Nilsson                    Lag: Completarna     - sek.        
    -   Marie Eberhardsson             Lag: Vattenfall Värm - sek.        
    -   Mikael Björklund               Lag: Stigtomta flash - sek.        
    -   Mange Lindeberg                Lag: Rehns lag 1     - sek.        
    -   Helene Princis                 Lag: Semesterbrudarn - sek.        
    -   Susanne Säfström               Lag: Gasellerna      - sek.        
    -   Carina Emericks                Lag: Fokus Walkers   - sek.        
    -   Alexander Arvidsson            -                    - sek.        
    -   Pelle Christianson             Lag: Hemmisarna      - sek.        
    -   Hans Nyberg                    Lag: Team strong     - sek.        
    -   Maria Wallin                   Lag: Backebo         - sek.        
    -   Viveca Perers                  Lag: Tessans brudar  - sek.        
    -   Martin Lindholm                Lag: Forell Lufsare  - sek.        
    -   Jacob Forell                   Lag: Forell Lufsare  - sek.        
    -   Amelie Thelander               Lag: Mästerkatten    - sek.        
    -   Torbjörn Isaksson              Lag: Rehns lag 1     - sek.        
    -   Jouni Koskela                  Lag: Rehns lag 2     - sek.        
    -   Anna Egertz                    Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Annika Granath                 Lag: Team Fredrik    - sek.        
    -   Agneta Ögren                   Lag: Blommans Blandn - sek.        
    -   Jenny Puga                     Lag: Team Kupea      - sek.        
    -   Lena Josefsson                 Lag: Skavsta Goers   - sek.        
    -   Lena Malm Douhan               Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Caroline Engvall               Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Elén Vestlin Jarlö             Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Monica Rålin                   Lag: Grant Thornton  - sek.        
    -   Linus Andersson Axen           Lag: ALFVAD          - sek.        
    -   Meja Alenius                   -                    - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: