Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2018 - Resultat
Stigtomtaloppet 2018on 2018-05-23 20:33
Resultatskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

     Pl Namn                          Klubb                            Tid 

   7,6 km  (112)     7600 m                      

      1 Carlborg, Oskar               -                              28:39 
      2 Nilsson, Per                  -                              28:41 
      3 Bäck, Dan                     -                              29:41 
      4 Öberg, Per                    Lag: Breviksskolan             31:07 
      5 Netterbladt, Martin           -                              31:30 
      6 Karlsson, Daniel              Lag: NSU 1                     31:41 
      7 Winell, Johan                 -                              31:45 
      8 Larsson, Mikael               Lag: Projektstyrning           31:58 
      9 Engström, Johanna             Lag: Projektstyrning           32:06 
     10 Nord, Valdemar                -                              32:08 
     11 Urby, Viktor                  Lag: Klövern                   33:17 
     12 Jonsson, Magnus               -                              33:20 
     13 Ringh, David                  -                              33:55 
     14 Latif, Andreas                -                              34:21 
     15 Axelsson, Anders              -                              34:36 
     16 Berglund, Henrik              Lag: Rehns lag 1               34:39 
     17 Eriksson Pripp, Kent          Lag: Lustans Lakejer           35:29 
     18 Mindemark, Jesper             -                              35:33 
     19 Svensson, Fredrik             -                              35:37 
     20 Andersson, Johannes           Lag: Campus Nyköping 3         35:40 
     21 Hultgren, Jonas               Lag: Rehns lag 2               35:43 
     22 Lundgren, Robert              -                              35:51 
     23 ståhl, mattias                Lag: Vilse i skogen            35:53 
     24 Nyberg, Joonatan              Lag: Byggisarna                36:16 
     25 ek, jonas                     Lag: Vilse i skogen            36:24 
     26 Ramsthaler, Svante            Lag: Klövern                   36:47 
     27 Jakobsson, Pierre             Lag: Alpha Runners             37:19 
     28 Wieczoreé, Maciek             -                              37:27 
     29 Lindgren, Anders              -                              37:29 
     30 Eriksson, Johan               Lag: Rehns lag 2               37:49 
     31 Gottfridsson, Andreas         Lag: Ambulansen västra Gu      37:52 
     32 Waddell, Jon                  Lag: Sogeti Long Runners       38:13 
     33 Lund, Eva                     Lag: Mattias martyrer 2        38:15 
     34 Hall, Annika                  Lag: CTT Blå                   38:21 
     35 Pettersson, Stefan            Lag: Forell Runners            38:24 
     36 Eriksson, Alexandra           Lag: Alpha Runners             38:33 
     37 Källman, Oskar                Lag: Projektstyrning           38:42 
     38 Eberhardsson, Daniel          Lag: Vattenfall Värme AB       38:51 
     39 Carlsson Malm, Jonas          -                              39:06 
     40 berglin, calle                Lag: Vilse i skogen            39:10 
     40 Bergman, Gullmar              -                              39:10 
     42 Österlund, Klas               Lag: Limängens Gaseller        39:16 
     43 Nyberg, Josefin               Lag: Team strong               39:21 
     44 Maksinen, Martin              Lag: Sogeti Long Runners       39:26 
     45 Karlsson, Lasse               -                              39:27 
     46 haglund, daniel               Lag: Vilse i skogen            39:28 
     47 Segerberg, Erik               -                              39:42 
     48 Thunström, Peter              Lag: No more vass              39:52 
     49 Stenils, Patrik               Lag: Farthållarna              40:07 
     50 Andersson, Erik               Lag: Mästerkatten              40:23 
     51 Sandberg, Jessica             -                              40:37 
     51 Olander, Klara                -                              40:37 
     53 Janson, Petra                 Lag: Breviksskolan             40:41 
     54 Sundelöf, Johanna             -                              40:43 
     55 Karlsson, Jonas               -                              40:45 
     56 Myrman, Weronica              -                              40:57 
     57 Söderström, Linda             Lag: Af Eliten                 41:29 
     58 Regner, Peter                 -                              41:31 
     59 Andersson, Robert             -                              41:41 
     60 Fälting, Håkan                Lag: Limängens Gaseller        41:51 
     61 Carlsroth, Henrik             Lag: Alpha Sprint Club         41:59 
     62 Larsson, Veerle               Lag: Breviksskolan             42:05 
     62 Kågemalm, Rebecca             Lag: Östers långa              42:05 
     64 brolin, tobbe                 Lag: Vilse i skogen            42:23 
     65 Frick, Daniel                 -                              42:27 
     66 Myrman, Renèe                 -                              42:39 
     67 Lindholm, Johan               -                              43:02 
     68 Gustafsson, Irene             Lag: Af Eliten                 43:15 
     69 Andersson, Albin              Lag: CA Byggkontroll           43:22 
     70 Udin, Hillevi                 Lag: Strokeavdelningens h      43:27 
     71 Andersson, Conny              Lag: CA Byggkontroll           43:38 
     72 Liljengren, Ilma              -                              44:18 
     73 Karlsson, Karoline            Lag: Ragnarök                  44:23 
     73 Sjöholm, Pär                  Lag: Ragnarök                  44:23 
     75 Lilja, Jonas                  -                              44:24 
     76 Liljengren, Thomas            -                              44:25 
     77 Dahlberg, Peter               Lag: Backebo                   44:58 
     78 Forsberg, Markus              -                              45:05 
     79 Mejermo, Mattias              Lag: Rehns lag 1               45:16 
     80 Dahlberg, Eleonor             Lag: Nissebo                   45:20 
     81 Campusano, Daniel             -                              45:49 
     82 Calltorp, Anders              -                              46:03 
     83 Hagman, Rasmus                Lag: Farthållarna              46:14 
     84 Björklund, Alexandra          Lag: ALFVAD                    46:15 
     85 Hagman, Elvira                Lag: Farthållarna              46:22 
     86 Lofur, Judith                 Lag: Bärsta Lag 2              47:02 
     87 Fälting, Helena               Lag: Limängens Gaseller        47:16 
     88 HIllman, Christopher          -                              47:21 
     89 Stengaard, Felix              Lag: Östers långa              47:29 
     90 Bolin, Johan                  Lag: Sogeti Long Runners       47:32 
     91 Claesson, Andreas             Lag: Sogeti Long Runners       47:40 
     92 ?, Cecilia                    Lag: Team Viper2               48:11 
     93 ?, Lina                       Lag: Team Viper1               49:01 
     94 Herwin, Göran                 -                              49:03 
     95 Edlund Granath, Ulrica        Lag: Team Fredrik              49:15 
     96 Örden, Julia                  Lag: Ragnarök                  49:25 
     97 Nyström, Linda                Lag: Lustans Lakejer           49:32 
     98 campusano, Jorge              -                              49:52 
     99 Johansson, Camilla            Lag: Östers långa              51:28 
    100 Hjlmarsson, Mattias           Lag: Strokeavdelningens h      51:55 
    101 Broman, Marie                 Lag: Östers långa              52:30 
    102 Johansson, Maria              Lag: Ragnarök                  53:24 
    102 Pettersson, Camilla           Lag: Ragnarök                  53:24 
    104 Karlberg, Stina               Lag: Backebo                   54:07 
    105 Karlsson, Håkan               Lag: Limängens Gaseller        55:28 
    106 Waddell, Caroline             Lag: Sogeti Long Runners       55:52 
    107 Andersson, Anna               Lag: CA Byggkontroll           55:53 
    108 Ceder, Angelica               -                              56:44 
    109 Thor, Peter                   Lag: Limängens Gaseller        57:53 
    110 Ceder, Alexander              Lag: Mattias martyrer 2        58:10 
    111 ?, Håkan                      Lag: Team Viper1               59:29 
    112 ?, Gunilla                    Lag: Team Viper1             1:18:04 



   3,8 km  (393)     3800 m                      

      1 Nyström, Joakim               -                              13:56 
      2 Asplund, Agust                -                              15:06 
      2 Blom, Ida                     -                              15:06 
      4 Byström, Adrian               -                              15:56 
      5 Herngren, Mattias             Lag: Fokus Runners             16:15 
      6 Lenne, Erik                   Lag: Klövern                   16:24 
      7 Jarding, Frida                Lag: NSU 1                     16:30 
      8 Ekstrand, Daniel              Lag: CTT Röd                   16:32 
      9 Arnoutovic, Emir              Lag: Forell Walkers            16:36 
     10 Björnfot, William             -                              16:40 
     11 Thunström, Liam               -                              16:44 
     12 Eriksson, Beatrice            Lag: Rehns lag 2               17:05 
     13 Gustafsson, Linus             -                              17:12 
     14 Schulze, Örjan                Lag: Fokus Runners             17:16 
     15 Ekholm, Anna                  Lag: Bärsta Lag 1              17:17 
     16 Vestin, Marcus                -                              17:22 
     17 Melin, Albin                  -                              17:23 
     18 _, Christoffer                Lag: Lag HT 16                 17:24 
     19 Hammarlund, Filip             -                              17:27 
     20 Rosman, Victor                -                              17:36 
     21 Eiderbäck, Lukas              Lag: Vattenfall Värme AB       17:38 
     22 Andersson, Devin              -                              17:42 
     23 Stenils, Ella                 Lag: Farthållarna              17:51 
     24 Meyer, Daniel                 Lag: Klövern                   18:06 
     25 Rigo, Emil                    Lag: Team Fredrik              18:15 
     26 Persson, Filip                Lag: Lag HT 16                 18:21 
     27 Olsson, Mattias               Lag: Lotta & Co                18:23 
     28 Selander, Edwin               Lag: Ambulansen västra gr      18:26 
     29 Nord, Agnes                   -                              18:31 
     30 Nielsen, Stephanie            Lag: Grant Thornton Team       18:35 
     31 Öberg, Rasmus                 -                              18:44 
     32 Hamilton, Valdemar            -                              18:45 
     33 Selander, Oscar               Lag: Ambulansen västra Gu      18:46 
     34 Gustafsson, Rasmus            -                              18:47 
     35 Erensjö, Michael              Lag: Fokus Walkers             18:50 
     35 Wijk, Johan                   Lag: Dream team                18:50 
     35 Hedin, Valter                 -                              18:50 
     38 Björnfot, Henrik              -                              18:51 
     39 Öberg, Sara                   Lag: Nissebo                   18:53 
     39 Hedin, Anna                   -                              18:53 
     41 Samuelsson, David             -                              18:55 
     42 Eiderbäck, Oliver             Lag: Vattenfall Värme AB       18:58 
     43 Sandin, Kenny                 -                              19:02 
     44 Björnfot, Lotta               Lag: Gasellerna                19:05 
     45 Larsson, Fredrik              Lag: Team Fredrik              19:08 
     46 Steinbüchel, Jack             Lag: Fokus Runners             19:23 
     47 Eriksson, Gustav              Lag: Bärsta Lag 2              19:24 
     48 Norman, Maria                 Lag: Ådraget                   19:25 
     49 Källman, Annika               Lag: Projektstyrning           19:27 
     50 Liljeblad, Elin               Lag: Campus Nyköping 1         19:39 
     51 Selander, Camilla             Lag: Ambulansen västra Gu      19:51 
     52 Wiberg, Wilfred               -                              19:55 
     53 Rubin, Linnea                 Lag: Superstars                20:00 
     54 Rotestam, Linda               -                              20:03 
     55 Romaite, Emilija              Lag: Team Kupea                20:14 
     56 Trenn, Love                   -                              20:18 
     57 Blomqvist, Veronica           Lag: Ådraget                   20:25 
     57 Sandberg, Peter               -                              20:25 
     59 Byström, Oliver               -                              20:33 
     60 Nyström, Gerd                 Lag: Campus Nyköping 3         20:36 
     61 Thunberg, John                Lag: Nyköpings Bushido         20:37 
     62 Andersson, Owen               -                              20:39 
     63 Byström, Ulf                  -                              20:41 
     64 Butamanya, Fred               Lag: Mattias martyrer          20:44 
     65 Sättermon, Thomas             Lag: Vandrarna                 20:46 
     66 Stensson, Inga-Lill           Lag: Campus Nyköping 2         20:48 
     66 Johansson, Torbjörn           Lag: CTT Röd                   20:48 
     68 Henningsson, Nathalie         Lag: Ambulansen västra gr      20:56 
     68 Lönn, Emilia                  Lag: Ambulansen västra Gu      20:56 
     70 Selander, Mikael              Lag: CTT Blå                   21:04 
     71 Örnfjäder, Fredrik            -                              21:05 
     72 Eriksson, Elvira              -                              21:07 
     73 svedlind, Erik                Lag: hv kingarna               21:08 
     74 Broberg, Frida                Lag: Nissebo                   21:11 
     75 Larsson, Björn                Lag: Byggisarna                21:20 
     76 Karlsson, Johanna             Lag: Grillmorsorna 3.0         21:24 
     77 Ekholm, Johan                 Lag: Bärsta Lag 2              21:25 
     77 Svensson, Samuel              Lag: Projektstyrning           21:25 
     79 Danielsson, Sanna             Lag: Team Superforce           21:30 
     80 Åkerlund, Sofia               Lag: Campus Nyköping 2         21:34 
     81 Svensson, Oscar               Lag: Projektstyrning           21:35 
     82 Bähr, Mattias                 Lag: Mattias martyrer          21:37 
     83 Husa, Anna                    Lag: NSU 1                     21:38 
     84 Johansson, Caroline           -                              21:39 
     85 Carlsson, Fredrik             Lag: Ådraget                   21:40 
     86 Tranberg, Ylva                Lag: NSU 1                     21:42 
     87 Rehnström, Markus             -                              21:43 
     88 Landquist, Peter              Lag: CTT Röd                   21:44 
     89 Bure, Linus                   Lag: Sogeti Short Tracker      21:45 
     90 Elcar, Jonathan               Lag: LBS Nyköping              21:48 
     90 Wik, Mikael                   Lag: Blommans Blandning        21:48 
     90 Sandström, Johanna            Lag: Leftovers                 21:48 
     93 Laudon, Berit                 Lag: Ådraget                   21:50 
     94 Eriksson, Anton               Lag: Sogeti Kidz               21:51 
     94 Johansson, Isabelle           -                              21:51 
     96 Linder, Elsa                  -                              21:56 
     97 Pettersson, Linus             Lag: Rehns lag 2               22:01 
     98 Adelborg, Kaj                 -                              22:02 
     99 Bärgh, Fanny                  -                              22:03 
    100 Andreason, Kristina           Lag: Leftovers                 22:04 
    100 Hjelte, Erika                 Lag: Gasellerna                22:04 
    102 Wennerberg, Maria             Lag: Gasellerna                22:05 
    103 Larsson, Marcus               Lag: Fokus Runners             22:09 
    103 Snöman, Olle                  -                              22:09 
    105 Appel Hansson, Ronny          Lag: LBS Nyköping              22:10 
    106 Eriksson, Peter               Lag: Bärsta Lag 1              22:11 
    107 Trehn, Ulrika                 Lag: Lustans Lakejer           22:13 
    107 Björnfot, Ludwig              -                              22:13 
    109 Karlsson, Jörgen              Lag: Fokus Runners             22:14 
    110 Ax, Elisabet                  Lag: Ambulansen västra Gu      22:19 
    110 Döckner, Loke                 -                              22:19 
    112 Jansson, Madeleine            Lag: Lotta & Co                22:20 
    113 Berggren, Per                 -                              22:22 
    114 Claesson, Agnes               Lag: Sogeti Kidz               22:25 
    115 Claesson, Wilma               Lag: Sogeti Kidz               22:27 
    116 Lundgren, Emmy                Lag: Team Superforce           22:28 
    117 Sarrión, Filippa              Lag: Nissebo                   22:30 
    118 Wiberg, Wilma                 -                              22:32 
    119 Wiberg, Hans                  -                              22:34 
    120 Swing, Per                    Lag: Leftovers                 22:35 
    121 Klingfeldt Eriksson, Anna     -                              22:36 
    122 Jansson, Victor               Lag: Lag HT 16                 22:39 
    123 Tellebro Hero, Sofia          Lag: Mattias martyrer          22:43 
    124 Öberg, Emil                   -                              22:45 
    124 Rehbström, Lias               -                              22:45 
    126 Backlund, Melker              -                              22:46 
    127 Backllund, Maria              -                              22:47 
    128 Adolfsson, Martina            -                              22:48 
    129 Skuthälla, Conny              Lag: CTT Blå                   22:50 
    130 Thuland, Marie                Lag: Campus Nyköping 3         22:54 
    131 Eriksson, Carina              Lag: Campus Nyköping 1         22:58 
    132 Ek, Philip                    -                              23:01 
    133 Lofur, Christian              Lag: Bärsta Lag 1              23:02 
    133 Selander, Vilgot              -                              23:02 
    135 Melin Kantarp, Åsa            -                              23:05 
    135 Kantarp, Willie               -                              23:05 
    137 Husa, Hannu                   Lag: NSU 2                     23:06 
    138 Nörgaard, Jockum              Lag: Ambulansen västra gr      23:07 
    139 Kiros, Yonatan                Lag: Leftovers                 23:10 
    140 svedlind, ullis               Lag: hv kingarna               23:12 
    141 Hesselgren, Anna              Lag: Team Fredrik              23:15 
    142 Nylund, Stefan                Lag: Byggisarna                23:18 
    143 Gustafsson, Rasmus            Lag: Okleberga Runnerz         23:23 
    144 Hamnström, Mona               Lag: Calles änglar             23:24 
    145 Stengård, Anna-Lena           -                              23:28 
    146 Eriksson, Ylva                Lag: Bärsta Lag 2              23:34 
    147 Sterner, Fredrik              Lag: ALFVAD                    23:35 
    148 Sterner, Veronica             Lag: ALFVAD                    23:37 
    149 Gustafsson, Stefan            Lag: Okleberga Runnerz         23:38 
    150 Lindbom, Peter                -                              23:39 
    151 Hultgren, Amanda              Lag: Lag HT 16                 23:42 
    152 Forsberg, Emma                Lag: Strokeavdelningens h      23:44 
    153 Ericsson, Henrik              -                              23:48 
    154 Ringgren, Maria               -                              23:50 
    155 Pettersson, Fanny             Lag: Okleberga Runnerz         23:58 
    156 Stromberg, Anders             Lag: No more vass              24:09 
    157 Stenils, Jonah                -                              24:26 
    158 Hagfalk, Kicki                Lag: LBS Nyköping              24:32 
    159 Vestin, Micke                 Lag: Byggisarna                24:35 
    160 Forssander, Tore              Lag: Rehns lag 1               24:38 
    161 Thorsten, Josefin             Lag: Rosenkullorna             24:43 
    162 Levin, Johan                  Lag: Vi med omdömme            24:44 
    163 Ärlebrant, Joachim            Lag: Fokus Runners             24:45 
    164 Eriksson, Arvid               Lag: Bärsta Lag 1              24:46 
    165 Edh, Linda                    Lag: Östers korta              24:53 
    166 Soltani, Ali                  Lag: Cool Runnings             24:55 
    167 Kron, Liv                     -                              24:59 
    168 Dake, Maria                   Lag: Backebo                   25:00 
    169 Zackrisson, Jenny             Lag: pådraget                  25:01 
    169 Santo, Sara                   Lag: Breviksskolan             25:01 
    171 Karlsson, Mats                Lag: Team Superforce           25:03 
    171 Selling, Madde                -                              25:03 
    173 Solheim Lindeberg, Johanna    Lag: Campus Nyköping 2         25:06 
    174 Henningsson, Yvonne           Lag: Skavsta Goers             25:13 
    175 Claesson, Thomas              Lag: Rehns lag 2               25:14 
    176 Reda, Mehari                  Lag: Blommans Blandning        25:17 
    177 Österlund, Christina          Lag: Vi med omdömme            25:22 
    178 Fondberg, Caroline            Lag: shots&squats              25:23 
    179 Enell, Linda                  Lag: Skavsta Goers             25:30 
    179 Evell, Gustav                 Lag: Skavsta Goers             25:30 
    181 Hoslin, Peter                 Lag: Skavsta Goers             25:32 
    182 Lindström, Malin              Lag: Ambulansen västra gr      25:36 
    183 Eriksson, Cecilia             -                              25:37 
    184 Ahlin, Catrin                 Lag: Grant Thornton Team       25:39 
    184 Nilsson, Anna                 Lag: Grant Thornton Team       25:39 
    186 Skoog Pettersson, Carina      Lag: Forell Runners            25:40 
    187 Landin, Mattias               -                              25:45 
    187 Eriksson, Fanny               Lag: Sogeti Kidz               25:45 
    189 Hartzell, Terese              Lag: Tessans brudar            25:47 
    189 Landin, My                    -                              25:47 
    191 Nilsson, Margareta            -                              25:48 
    192 Bergqvist, Albin              -                              25:49 
    193 Gustavsson, Victoria          -                              25:50 
    194 Landin, Milos                 -                              25:51 
    194 Karlsson, Lotta               Lag: Lotta & Co                25:51 
    196 Engstrand, Hanna              -                              25:54 
    197 Georgsson, Gerhard            -                              25:59 
    198 Forsberg, Daniella            Lag: Superstars                26:02 
    199 Öberg, Lisa                   Lag: shots&squats              26:03 
    199 Eriksson, Alicia              -                              26:03 
    201 Peterson, Marie               Lag: Stigtomta flash           26:04 
    202 Einfeldt, Caroline            Lag: Lotta & Co                26:05 
    203 Kvist, Beatrice               -                              26:06 
    204 Rahm, Margareha               Lag: CTT Blå                   26:10 
    205 Carlsson, Johanna             Lag: Lustans Lakejer           26:12 
    206 Westerback, Linnea            Lag: Ambulansen västra gr      26:14 
    207 Eriksson, Krister             Lag: Vi med omdömme            26:23 
    207 Törnström, Marianne           -                              26:23 
    209 Bergström, Marie              Lag: Forell Runners            26:30 
    210 Sauter, Annika                Lag: Team Superforce           26:31 
    210 Gullberg, Eva                 Lag: Campus Nyköping 2         26:31 
    212 Lundgren, Karin               Lag: Team Superforce           26:42 
    213 Hägg, Noah                    -                              26:43 
    214 Lorant, Peter                 Lag: Campus Nyköping 3         26:45 
    215 Forsman, Sara                 Lag: Strokeavdelningens h      26:46 
    216 Rönn, Linda                   Lag: Team Kupea                26:52 
    217 Thell, Johanna                Lag: Campus Nyköping 1         26:53 
    218 Lind Fagerlind, Herta         Lag: Campus Nyköping 1         26:56 
    219 Toma, Lucy                    Lag: Östers korta              26:57 
    220 Struwe, Erik                  -                              26:58 
    221 Eiderbäck, Isak               Lag: Vattenfall Värme AB       27:01 
    221 Lundell, Oliver               -                              27:01 
    223 Edström, Magnus               Lag: Ådraget                   27:11 
    224 Cambrant Berg, Therese        Lag: Mattias martyrer 2        27:12 
    224 Karlsson, Siv                 Lag: Stigtomta flash           27:12 
    226 Lundqvist, Mia                Lag: NSU 2                     27:16 
    226 Ekstrand, Kristina            Lag: Nyköpings Bushido         27:16 
    228 Viberg, Gunilla               -                              27:19 
    229 Gustafsson, Bengt             Lag: Okleberga Runnerz         27:22 
    230 Eriksson, Kristin             Lag: Sogeti Short Tracker      27:36 
    231 Hafez, Wassim                 Lag: Cool Runnings             27:39 
    232 von Sydow, Julia              Lag: Rosenkullorna             27:46 
    233 Östmark, Markus               Lag: Cool Runnings             28:07 
    234 Nilsson, Eva                  Lag: Completarna               28:15 
    235 Jaberansari, Dorna            Lag: Dream team                28:17 
    236 Jaberansari, Leila            Lag: Completarna               28:19 
    237 Romiene, Laima                Lag: Team Kupea                28:20 
    238 Appel, Jenny                  Lag: Skavsta Goers             28:22 
    239 Stenils, Sofia                Lag: Farthållarna              28:30 
    240 Westberg, Jenny               Lag: Fokus Walkers             28:31 
    241 Teplan, Andrea                Lag: NSU 2                     28:36 
    242 Lindqvist, Anneli             Lag: Fokus Walkers             28:40 
    243 Eriksson, Ann Marie           -                              28:43 
    244 Gustafsson, Christina         Lag: Okleberga Runnerz         28:52 
    245 Levin, Kristina               Lag: Vi med omdömme            28:55 
    246 Bergström, Alva               Lag: Okleberga Runnerz         28:57 
    247 Andersson, Kerstin            Lag: pådraget                  29:00 
    248 Hjälsten, Carina              Lag: Vattenfall Värme AB       29:06 
    249 Johansson, Anja               Lag: Grant Thornton Team       29:11 
    250 Granat, Michelle              Lag: Lag HT 16                 29:25 
    251 Remnert, Max                  Lag: shots&squats              29:28 
    252 Bodmark, Sandra               -                              29:31 
    253 Björkander, Pia               Lag: Fokus Chillers            29:33 
    254 Eberhardsson, Marie           Lag: Vattenfall Värme AB       29:37 
    255 Nettelbladt, Lina             Lag: Campus Nyköping 1         29:39 
    256 Gustafsson, Per               Lag: CTT Röd                   29:43 
    257 Lennstring, Helena            Lag: Calles änglar             29:51 
    258 Björklund, Mikael             Lag: Stigtomta flash           29:54 
    259 Lindeberg, Mange              Lag: Rehns lag 1               29:56 
    260 Nyberg, Ingela                Lag: Team strong               29:59 
    261 Bergkvist, Therese            Lag: Ambulansen västra Gu      30:08 
    262 Ekstrand, Maria               Lag: Grillmorsorna 3.0         30:19 
    262 Norell, AnnSofie              Lag: Grillmorsorna 3.0         30:19 
    262 Princis, Helene               Lag: Semesterbrudarna          30:19 
    265 Thunholm, Frida               Lag: Grillmorsorna 3.0         30:30 
    266 Lundh, Marie                  Lag: Completarna               30:45 
    267 Öhman, Kajsa                  Lag: Completarna               30:50 
    268 Holmqvist, Lucas              Lag: NSU 2                     30:51 
    269 ?, Mikael                     Lag: Team Viper1               30:52 
    270 Pörn, Katarina                Lag: LBS Nyköping              30:54 
    271 Svenberg, Simon               Lag: Alpha Runners             30:55 
    272 Rosman, Bodil                 Lag: Fokus Walkers             30:57 
    273 Lorensson, Susann             Lag: Breviksskolan             30:58 
    274 Carlsson, kerstin             Lag: pådraget                  31:00 
    275 Eriksson, Jenny               Lag: LBS Nyköping              31:04 
    276 Zeinow, Ulrika                Lag: Superstars                31:07 
    276 Erlandsson, Regina            Lag: Superstars                31:07 
    278 Enning, Elisabeth             Lag: Gasellerna                31:08 
    279 Säfström, Susanne             Lag: Gasellerna                31:10 
    280 Emericks, Carina              Lag: Fokus Walkers             31:17 
    281 Wadman, Minna                 Lag: Alpha Runners             31:23 
    282 Wadman, Helene                -                              31:28 
    283 Hagman, Ulrika                Lag: Farthållarna              31:29 
    284 Lundgren, Kristina            Lag: Tessans brudar            31:37 
    285 Bergstrand, David             -                              31:45 
    286 Johansson, Annki              Lag: Hemmisarna                31:49 
    287 Lind, Matilda                 Lag: Alpha Runners             31:55 
    288 Brekstad, Bente               Lag: Completarna               32:01 
    289 Hoverman, Benjamin            -                              32:05 
    290 Juteryd, Hampus               Lag: shots&squats              32:09 
    291 Bergstrand, Carolina          -                              32:10 
    292 Lundkvist, Frida              Lag: Lotta & Co                32:12 
    293 Wester, Maria                 Lag: CTT Röd                   32:14 
    294 Wallin, Josefin               Lag: Östers korta              32:33 
    295 Lindqvist, Katarina           Lag: Hemmisarna                32:42 
    296 Ribbing, Annika               Lag: Calles änglar             33:03 
    297 Lindkvist, Elin               Lag: Calles änglar             33:10 
    298 Aldenius, Elin                Lag: shots&squats              33:14 
    299 Gullberg, Katarina            Lag: Nyköpings Bushido         33:59 
    299 Gullberg, Erla                Lag: Nyköpings Bushido         33:59 
    301 Gustafsson, Marita            Lag: Campus Nyköping 2         34:15 
    302 Fredriksson, Inger            Lag: Tessans brudar            34:26 
    303 Arnoutovic, Adna              Lag: Forell Walkers            34:28 
    304 Stromberg, Ann-katrin         Lag: No more vass              34:32 
    305 Bredberg, Anna                Lag: No more vass              34:36 
    306 Broberg, Anita                Lag: Team Kupea                34:40 
    307 Arvidsson, Alexander          -                              34:41 
    308 Garabedian, Nanour            Lag: Leftovers                 34:43 
    309 Klingzell, Ylva               Lag: Curvetterna               34:49 
    310 Christianson, Pelle           Lag: Hemmisarna                35:00 
    311 Sundquist, Pia                Lag: Vattenfall Värme AB       35:09 
    312 Wiklund , Ingrid              Lag: Dream team                35:15 
    313 Lennartsson, Klas             Lag: Hemmisarna                35:25 
    314 Nyberg, Hans                  Lag: Team strong               35:39 
    315 Rasmussen, Maria              Lag: Mattias martyrer 2        35:54 
    316 Palm, Kerstin                 Lag: Tessans brudar            36:04 
    317 Karlsson, Susanne             Lag: Rosenkullorna             36:08 
    318 Wallin, Maria                 Lag: Backebo                   36:27 
    319 Carlsson, Sara                Lag: Dream team                36:29 
    320 Perers, Viveca                Lag: Tessans brudar            36:36 
    321 Lindqvist, Agneta             Lag: Curvetterna               36:37 
    322 Klevestedt, Diana             Lag: Fokus Chillers            36:46 
    322 Larsson, Hans                 Lag: Team Superforce           36:46 
    324 Hultqvist, Camilla            Lag: Alpha Sprint Club         36:51 
    325 Löfgren, Carina               Lag: Alpha Sprint Club         36:52 
    326 Lundqvist, Lars               Lag: Alpha Sprint Club         36:53 
    327 Börefeldt, Jeanette           Lag: Fokus Chillers            36:59 
    328 Andersson, Lisa               Lag: pådraget                  37:12 
    329 Lindholm, Martin              Lag: Forell Lufsare            37:19 
    329 Forell, Jacob                 Lag: Forell Lufsare            37:19 
    331 Thelander, Amelie             Lag: Mästerkatten              37:36 
    331 Kunstek, Josipa               Lag: Mästerkatten              37:36 
    333 Arnoutovic, Senada            Lag: Forell Walkers            37:41 
    334 Arnoutovic, Adnan             Lag: Forell Walkers            37:42 
    335 Bozawa, Nadera                Lag: Cool Runnings             37:54 
    335 Lund, Marina                  Lag: Vandrarna                 37:54 
    337 Gusavsson, Benny              Lag: Vandrarna                 38:01 
    338 Malmqvist, Pernilla           Lag: Dream team                38:20 
    339 Holm, Marie-Louise            Lag: Completarna               38:21 
    340 Karlsson, Pernilla            Lag: Stigtomta flash           38:27 
    341 Ifwarsson, Lisbeth            Lag: Rosenkullorna             38:44 
    341 Pettersson, Agneta            Lag: Rosenkullorna             38:44 
    343 Isaksson, Torbjörn            Lag: Rehns lag 1               38:56 
    344 Koskela, Jouni                Lag: Rehns lag 2               38:57 
    345 Lundh, Denise                 Lag: Grant Thornton team       39:55 
    345 Lilja Borg, Angelica          Lag: Grant Thornton team       39:55 
    345 Eriksson, Linda               Lag: Grant Thornton Team       39:55 
    348 Dahlberg, Anki                Lag: pådraget                  40:17 
    349 Hassan, Hoda                  Lag: pådraget                  40:18 
    350 Lindelöw, Magdalena           Lag: Calles änglar             40:20 
    351 Ditzler, Martina              Lag: Calles änglar             40:21 
    352 Bergner, Angelika             Lag: Stigtomta flash           40:54 
    353 ?, Malén                      Lag: Team Viper2               40:56 
    354 ?, Ole Kristian               Lag: Team Viper2               40:58 
    355 Johansson, Jörgen             Lag: Blommans Blandning        41:01 
    356 Skarman, Inga-Lena            Lag: Dream team                41:02 
    357 Fornander, Maria              Lag: Blommans Blandning        41:03 
    358 Egertz, Anna                  Lag: Team Fredrik              41:13 
    359 Granath, Annika               Lag: Team Fredrik              41:15 
    360 Ögren, Agneta                 Lag: Blommans Blandning        41:18 
    360 Åkerlind, Kjell               Lag: Vandrarna                 41:18 
    362 Berg, Katarina                Lag: Strokeavdelningens h      41:21 
    363 Andersson, Eva                Lag: Strokeavdelningens h      41:23 
    364 Isaksson, Anna                Lag: Östers korta              41:26 
    365 Östberg, Gunilla              Lag: Mattias martyrer          42:22 
    366 Karajoly, Yaman               Lag: Blommans Blandning        42:41 
    366 Puga, Jenny                   Lag: Team Kupea                42:41 
    368 Shalloul, Halaa               Lag: Vandrarna                 42:43 
    369 Lindgren, Ingeborg            -                              42:47 
    370 ?, Collette                   Lag: Team Viper1               42:53 
    370 ?, Gerd                       Lag: Team Viper2               42:53 
    372 Sjögegård, Gunilla            Lag: Curvetterna               42:59 
    372 Lindén, Ulrika                Lag: Curvetterna               42:59 
    374 Calmen-Thunström, Inger       Lag: No more vass              43:01 
    375 Hallkvist, Jessica            Lag: No more vass              43:02 
    376 Josefsson, Lena               Lag: Skavsta Goers             43:57 
    377 Nylander, Anki                Lag: Fokus Chillers            44:08 
    377 Isaksson, Agneta              Lag: Fokus Chillers            44:08 
    377 Regner, Helené                Lag: Fokus Chillers            44:08 
    380 Seskuviene, Neringa           Lag: Team Kupea                44:20 
    381 Malm Douhan, Lena             Lag: Grant Thornton Team       45:19 
    382 Engvall, Caroline             Lag: Grant Thornton Team       45:23 
    383 Svedling, Helene              Lag: Grant Thornton team       45:24 
    384 Hero, Håkan                   Lag: Grant Thornton Team       45:25 
    385 Sjöö, Vivianne                Lag: Östers korta              45:34 
    386 Vestlin Jarlö, Elén           Lag: Grant Thornton team       45:40 
    386 Hassellöf, Susanne            Lag: Östers korta              45:40 
    388 Rålin, Monica                 Lag: Grant Thornton team       45:43 
    389 Andersson Axen, Linus         Lag: ALFVAD                    45:46 
    390 Alenius, Meja                 -                              45:49 
    391 Nylund, Mari                  Lag: Mästerkatten              46:00 
    392 Eriksson, Jessica             -                              46:53 
    393 Nykvist, Lillemor             Lag: Tessans brudar            49:06 

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: